26 травня 2023, 07:43

ЗМІ: ППО РФ спрацювала на "відмінно", знищивши свій літак у районі аеродрому Морозовськ, – кадри

Напередодні росЗМІ повідомили, що недалеко від військового аеродрому Морозовськ було збито ракету, випущену з боку України.

ЗМІ: ППО РФ спрацювала на "відмінно", знищивши свій літак у районі аеродрому Морозовськ, – кадри

Учора, 25 травня, близько 22:00 у Ростовській області недалеко від військового аеродрому Морозовськ система ППО знищила у небі якийсь об'єкт. Спочатку у РФ говорили про те, що йдеться про ракету, яка летить у бік аеродрому.

Один із військових експертів звернув увагу на той факт, що відстань від лінії фронту до місця НП майже 300 км. Стріляти ЗСУ далекобійними британськими ракетами немає сенсу, оскільки вони просто могли б не долетіти, інформує "Україна 365".

Проте пізніше низка російських пабліків виклала кадри, на яких жінка, яка знімала відео, стверджує, що йдеться саме про літак, а не про ракету. У кадрі вона скаржиться, що не може ще більше наблизити кадри об'єкта, що падає, але вона на 100% впевнена, що це літак.

Відомо, що на аеродромі Морозовськ базується військова авіація РФ. Йдеться про літаки "Су-34", "Су-24" та "Су-24М". Не виключено, що один із цих типів літаків і був жертвою власної системи ППО.

Того ж дня РФ недорахувалася щонайменше одного літака "Су-25". У ЗСУ повідомляють, що на Запорізькому напрямку було збито один такий літак, а другий зазнав серйозних ушкоджень, але водночас зумів дотягнути до аеропорту у Мелітополі.

Раніше ми повідомляли, що пізно вночі 25 травня над територією Ростовської області система ППО збила у небі невідомий літаючий об'єкт. У РФ запевнили, що це ракета.

Крім того, рано-вранці 26 травня Краснодар атакували безпілотники. Невідомо, скільки було збито, але місцеві жителі повідомляють про два гучні "хлопки".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини