18 квітня 2023, 10:38

Навіть росіяни не особливо вірять у візит Путіна у Херсонську область: у чому причина

Глава Кремля нібито провів кілька годин на тимчасово окупованих територіях України у Херсонській і Луганській областях, але росіяни не дуже вірять у цей візит.

Навіть росіяни не особливо вірять у візит Путіна у Херсонську область: у чому причина

Самі росіяни не дуже вірять у візит диктатора Володимира Путіна у Херсонську область. У соцмережах пишуть, що місце висадки президента з вертольота більше схоже на Ростовську область.

З ранку у вівторок, 18 квітня, Мережу облетіла новина про появу кремлівського військового злочинця у штабах угруповань "Дніпро" та "Восток", які відповідають за дії РОВ на окупованих лівобережній Херсонщині та Луганщині, з відповідним відеорядом.

Останнім часом Путін здійснює один демонстративний візит на окуповані території України за іншим, чого не було після подій 2014 року. Спочатку Крим і Маріуполь, тепер Генічеськ і так звана "ЛНР". У такий спосіб росіян хочуть переконати у тому, що у РФ в Україні все йде "за планом".

Однак навіть громадяни РФ відверто висміюють трансляції "турів" президента окупованими територіями та сумніваються у відповідності кадрів й інформації у них.

"Віримо, звичайно. А штаб де знаходиться? У Кремлі?

Та гаразд, до Бєлгорода приїхати страшно, а до штабу угруповання приїхав, чи він розташований у Сімферополі?

Соромлюся запитати: цей той самий Путін, який вчора приїжджав із полком охорони у ХХС (Храм Христа Спасителя - ред.), для чого попередньо пів-Москви перекрили? Чи це інший Путін? І який із них справжній?

Дивно, але під час поїздки Путін був спочатку у сорочці з краваткою, а потім у чорній водолазці. Чи то так любить переодягатися, чи то знімали у різні дні.

Схоже, у Ростові побував або у Воронежі", - так росіяни відреагували на вилазку диктатора.

Нагадаємо, Z-канали повідомили, що Путін відвідав Генічеськ і Луганщину, але є одна дивина.

Раніше на відео з Путіним на Донбасі потрапив вигук жінки: "Це все неправда! Це показуха!" Після галасу у ЗМІ пропагандисти та сайт Кремля "підчистили" сюжет, видаливши кілька секунд, що руйнують міф про гарне життя у Маріуполі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини