30 березня 2023, 11:44

Намагався з'ясувати про "Вагнер" і ставлення росіян до війни: ФСБ затримала журналіста WSJ Гершковича

Проти журналіста The Wall Street Journal Гершковича у Росії порушено кримінальну справу про шпигунство на користь Заходу.

Намагався з'ясувати про "Вагнер" і ставлення росіян до війни: ФСБ затримала журналіста WSJ Гершковича

Сьогодні, 30 березня, ЗМІ повідомили про те, що в Єкатеринбурзі ФСБ затримала журналіста The Wall Street Journal Евана Гершковича. До цього він робив репортаж про ПВК "Вагнер". При цьому російські спецслужби стверджують, що журналіст збирав важливу інформацію для Заходу про роботу одного з оборонних підприємств РФ, інформує "Радіо Свобода".

Відомо, що Гершкович кілька тижнів уже перебуває в Єкатеринбурзі. Він збирав інформацію про ставлення росіян до війни в Україні, а також про вербування ПВК "Вагнер" добровольців до своїх лав. Весь цей час поруч із ним перебував один із місцевих активістів Ярослав Ширшиков.

Місцеве видання "Вечерние ведомости" повідомляє, що 29 березня у самому центрі міста біля ресторану Bukowski Grill люди у цивільному затримали чоловіка, натягнувши йому на голову светр. Найімовірніше, цією людиною і був журналіст.

Інформацію підтвердив й один із пабліків адміністрації губернатора Свердловської області.

Відомо, що журналіст Гершкович уже майже 6 років живе у Москві. Він висвітлює події в Україні та РФ для видання The Wall Street Journal. Остання його стаття вийшла ще 28 березня. Керівництво видання поки що не коментує його затримання, як і Вашингтон.

Раніше Міллі розповів про кількість "вагнеровців", які воюють у районі Бахмуту.

Нагадаємо, головний фінансист ПВК "Вагнер" вирішив висловити свою думку щодо рішення суду у справі 13-річної Маші Москальової та її батька.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини