30 березня 2023, 07:28

За антивоєнний малюнок російський суд дав 13-річній Маші Москальовій два роки "в'язниці"

У Росії батько та дочка, яка намалювала антивоєнний малюнок, отримали по два роки позбавлення волі.

За антивоєнний малюнок російський суд дав 13-річній Маші Москальовій два роки "в'язниці"

Напередодні росЗМІ повідомили про те, що суд ухвалив вирок щодо не тільки Олексія Москальова, а й його дочки - учениці 6-го класу Маші.

Журналісти Telegram-каналу Sota повідомляють, що Москальова затримали ще місяць тому у Мінську, а силовики його вирахували за увімкненим мобільним телефоном.

Суд швидко виніс Москальову вирок у вигляді двох років позбавлення волі. Ба більше, чоловіка вже позбавили батьківських прав.

На суді його звинуватили у поширенні у соціальній мережі дискредитаційного матеріалу про звірства російської армії у Бучі та про розправу з військовополоненими українцями в Оленівці.

На час проведення суду дочка Москальова перебувала в одному з притулків. Навіть коли обвинуваченого відправили під домашній арешт, дочку йому все одно не повернули. Суд також постановив дати дівчинці два роки позбавлення волі, які вона відбуватиме в одному з дитячих будинків.

Обвинувачені проживали у місті Єфремові Тульської області. Антивоєнний плакат Маша намалювала на уроці образотворчого мистецтва. Олексій сам виховував доньку. Плакат дівчинка намалювала ще навесні 2022 року. На ньому було зображено два прапори - України та РФ, жінку з дитиною та ракети.

У квартирі у Москальових ФСБ проводила обшуки та не один раз. Наприкінці грудня 2022 року на Олексія завели кримінальну справу про дескредитацію російської армії.

Раніше Невзоров прокоментував ситуацію з арештом Маші Москальової.

Тим часом на 60-річного пенсіонера з Нижегородської області порушили кримінальну справу за слова про шизофренію тих, хто захищає батьківщину у чужій країні.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини