29 березня 2023, 12:05

У Росії пенсіонер написав геніальний антивоєнний коментар – на нього одразу завели справу

60-річний Олександр розмістив в Інтернеті текст: "Особлива форма шизофренії – це захищати батьківщину у чужій країні".

У Росії пенсіонер написав геніальний антивоєнний коментар – на нього одразу завели справу

У Російській Федерації триває тотальне переслідування інакодумців, які мають сміливість висловити незгоду з агресивною війною, яку розв'язав диктатор Путін проти України. Так, на 60-річного жителя Нижегородської області завели справу про так звану "дискредитацію" армії РФ, передає ТГ-канал "Астра".

Пенсіонер Олександр із Нижегородської області, коментуючи у соцмережі "ВКонтакте" скорботні повідомлення про чергову загибель військовослужбовців РФ під час "спецоперації", написав красномовну фразу: "Особлива форма шизофренії - це захищати батьківщину у чужій країні".

Після цього до нього додому з'явилися каральні служби та завели адміністративну справу про "дискредитацію" армії Російської Федерації.

Щодо Олександра оформили протокол за ч. 1 ст. 20.3.3 КОАП.

Також ми писали, що у Ярославській області 21-річному хлопцеві присудили 8 років колонії за антивоєнні коментарі у соціальних мережах: йому підкинули пляшки із запалювальною сумішшю та сформулювали обвинувачення як "спробу підпалу" будівлі військкомату.

Нагадаємо, у Мурманську підпалили військкомат, але звинуватили в усьому поліцейських, оскільки ті у найвідповідальніший момент порушили правила.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини