29 березня 2023, 09:56

Невзоров докладно описав новий наказ ФСБ РФ щодо антивоєнних листівок: "Заборонено самим видаляти"

Колеги Путіна по ФСБ влаштували у Росії полювання за людьми, які розклеюють листівки проти війни.

Невзоров докладно описав новий наказ ФСБ РФ щодо антивоєнних листівок: "Заборонено самим видаляти"

У Російській Федерації диктатор Володимир Путін дійшов до того, що доручив ФСБшникам не тільки знищувати антивоєнні листівки та плакати, а й вираховувати тих, хто виготовляє їх, для подальшої розправи. Про це розповів у своїй передачі "Екстракт" і на своєму ТГ-каналі відомий журналіст, блогер і політичний експерт Олександр Невзоров.

Цікаво, що режим Путіна тепер стежитиме ще й за тим, щоб двірники й інші працівники комунальних служб не видаляли листівки зі стін і дверей під'їздів. "Чекістам" й іншим силовикам доручено відстежувати розповсюджувачів антивоєнних матеріалів через відбитки пальців, потово-сальні залози, ДНК й інші можливі "докази".

"Підтримка рівня імбецильності населення Росії стає головним і основним завданням ФСБ... "Органам" доручено не тільки ліквідувати антивоєнні листівки, а й обчислювати листівників, зокрема й за можливими слідами ДНК на аркуші, за маркою принтера, за графологією тощо. З цієї причини ФСБ тепер забороняє житловикам самим видаляти листівки..." - пише Невзоров.

Експерт оприлюднив у своєму Телеграм-каналі приклад інструкції, яку розіслали комунальним службам Свердловської області РФ.

За словами Невзорова, співробітники каральних служб також отримали ц/в, що їм самим не можна знайомитися з текстом прокламації.

Це може вказувати на збільшуваний страх правлячого режиму: Путін побоюється, що антивоєнні матеріали можуть вплинути на свідомість громадян РФ, зокрема і його колег-чекістів, після чого у РФ можуть початися заворушення.

Раніше Олександр Невзоров однією фразою описав ситуацію з неповнолітньою Машею Москальовою, яку заарештували у Росії за антивоєнний малюнок, та її батьком.

Додамо, нещодавно у РФ ув'язнили людину через "почуття страху" перед співробітниками ФСБ, прослухавши її телефонну розмову.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Останні новини