20 березня 2023, 08:42

Співробітникам адміністрації президента РФ наказали швидко позбутися "небезпечних" iPhone: названо терміни

До відмови від американської техніки також готують російських чиновників регіональних внутрішньополітичних блоків.

Співробітникам адміністрації президента РФ наказали швидко позбутися "небезпечних" iPhone: названо терміни

У Росії борються із "загрозою шпигунства", тому співробітникам адміністрації президента надійшов наказ позбутися iPhone. Встановлено термін: зробити це потрібно найближчими днями - до кінця березня.

Про нові заходи у Кремлі розповіли кілька джерел виданню "Коммерсант".

Чиновників переконують, нібито ці гаджети більш уразливі до хакерських атак і шпигунства, тому слід перейти на смартфони інших марок і з іншою операційною системою, а "Айфони" "викинути або віддати дітям". Ба більше, АП навіть закупить нові "безпечні" телефони для своїх співробітників, щоб полегшити їм відмову від американської техніки. Незабаром iPhone заборонять і у регіонах для чиновників, які займаються внутрішньою політикою в адміністраціях по всій країні.

Один зі співрозмовників також додає, що натомість техніки Apple співробітникам АП рекомендували купувати телефони з операційними системами Android, її китайськими аналогами або російською "Авророю" - "дочкою" Ростелекома.

Раніше повідомлялося, що ФСБ забирає закордонні паспорти у російських чиновників і співробітників держкомпаній. Їм закривають виїзд із країни.

Нагадаємо, заступник директора ЦРУ Девід Марлоу публічно запропонував співпрацю російським військовим, чиновникам і олігархам, які не згодні з путінським режимом. Як зазначив Олексій Арестович: "За ніжку Буша вони здадуть все та вся".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини