16 березня 2023, 13:00

"Вони платять великі гроші", – Олеся Бацман розповіла, чим сьогодні стурбовані люди з Кремля

Путін і його команда одержимі шаманами, астрологами й іншими фахівцями з езотерики, яким вони платять великі гроші за те, щоб знайти удачу.

"Вони платять великі гроші", – Олеся Бацман розповіла, чим сьогодні стурбовані люди з Кремля

Українська журналістка Олеся Бацман під час трансляції на своєму YouTubе-каналі прокоментувала фразу одного з глядачів про те, що Росія одержима бісами та демонами, і доки росіяни не покаються та не зречуться цього, вони продовжуватимуть робити те саме.

"Я не знаю, чим вони одержимі, - сказала Олеся Бацман. - Але кремлівські інсайдери говорять про те, що Путін і його команда одержимі то шаманами, то якимись ляльками Вуду, то ченцями. Там "змішалися у купу коні, люди". Вони закликають до себе всіх, хто може їм передбачити перемогу у війні, проводить над ними обряди безсмертя, приносить удачу, поправляє здоров'я. Усе це вони роблять. Мені про це в інтерв'ю не раз розповідали багато експертів".

Запис трансляції з відповідями журналістки на актуальні запитання передплатників можна подивитися на YouTube-каналі "Олеся Бацман".

Потім журналістка підкреслила, що у Кремлі зараз дійсно існує мода на звернення до езотериків.

"Марк Фейгін мені навіть говорив, що у кремлівських колах зараз найпопулярніша валюта - це не долари, євро або англійські фунти, а хороший шаман або астролог, який може передбачити майбутнє, налаштувати на удачу у бізнесі, особистому житті. Вони між собою цими фахівцями діляться, платять їм великі гроші та вірять усьому цьому", - зазначила Бацман.

На думку журналістки, це зовсім не дивно, адже у Росії сьогодні настільки безвихідна ситуація, що люди з Кремля розуміють неминучість програшу та мимоволі починають звертатися до шаманів, намагаючись хоч у такий спосіб відпетляти й уникнути відповідальності.

Раніше Олеся Бацман розповіла про радикальну зміну курсу Китаю: "Європа, якщо чесно, дуже цьому зраділа".

Нагадаємо, Олеся Бацман відповіла на каверзне запитання глядача про ймовірність програшу України: "Такі запитання з розряду розминки у КВК".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини