13 березня 2023, 10:48

"Китай поглине Росію 21 березня", – Мальцев зробив резонансну заяву про візит Сі Цзіньпіна до РФ

Імовірний візит Сі Цзіньпіна до РФ 21 березня обов'язково буде пов'язаний з епохальною подією у вигляді приєднання Росії до Китаю, упевнений російський опозиціонер В'ячеслав Мальцев.

"Китай поглине Росію 21 березня", – Мальцев зробив резонансну заяву про візит Сі Цзіньпіна до РФ

Лідер Китаю Сі Цзіньпін може здійснити візит до РФ 21 березня, після якого буде оголошено про якусь небувалу інтеграцію, яка зрештою має перерости у союзну державу Росія - Білорусь - Китай. Про це заявив російський опозиціонер, відеоблогер В'ячеслав Мальцев в інтерв'ю Наталії Влащенко, яке можна подивитися на YouTube-каналі "Власть&Влащенко".

Сі Цзіньпін дуже амбітний, і він хоче перевершити свого попередника Мао Цзедуна. Але Цзіньпіну не потрібна економіка, тим паче його особистість не пов'язується з економічним піднесенням Китаю, тому йому необхідно зробити таке, що прославило б його на віки, і він би міг стояти в історії поруч із Мао Цзедуном. "Приєднання Росії - це якраз те, що потрібно, оскільки ніякий Тайвань цього не замінить. Ну уявіть, Сі Цзіньпін повернув Тайвань. Куди цей Тайвань йшов-то? Там китайці живуть, це і так Китай", - сказав Мальцев.

Потім експерт додав, що візит Цзіньпіна невипадково запланований саме на 21 березня. "За  феншуй це дуже круто для початку серйозного руху. Цзіньпін у ці справи свято вірить. Я відстежую. Він робить усе, як належить за феншуй. І ось за феншуй належить приєднати Росію або почати дії у цьому напрямку з 21 березня", - пояснив опозиціонер.

Також Мальцев висловив упевненість у тому, що після цього візиту буде оголошено про якусь небувалу інтеграцію, яка зрештою має буде перерости у союзну державу. Між собою лідери РФ і Китаю вирішать це питання 21 березня, але всім іншим, природно, не скажуть про те, що Китай поглине Росію.

"Вони нам будуть говорити про якесь велике економічне співробітництво, потім заявлять про союзну державу Росія - Білорусь - Китай тощо. На словах усе це буде дуже красиво. Звичайно, Китаю найвигідніше за все забрати Росію цілком без війни шляхом того, що Путін підпише всі договори про союзну державу. Поставити командувати державою можна кого завгодно, того ж Медведєва", - зазначив експерт.

Нагадаємо, Дмитро Чернишевський зазначив, що Китай чекає закінчення війни до осені 2023 року: "Це типова китайська стратегія..."

Раніше Павло Клімкін заявив, що Путін сподівається на перемогу Трампа у 2024 році, але Китай до того часу може "з'їсти Росію живцем".

Також ми повідомляли, що ЄС попередив Китай про "червону лінію" у разі військової допомоги Росії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини