6 березня 2023, 07:56

Не зумівши взяти Бахмут, Пригожин закликає влаштувати "революцію" у Петербурзі – деталі

Пригожин закликає жителів Петербурга вийти на акцію протесту проти губернатора Бєглова.

Не зумівши взяти Бахмут, Пригожин закликає влаштувати "революцію" у Петербурзі – деталі

Напередодні кухар Путіна вирішив повернутися з Бахмуту до Санкт-Петербурга. Перше, що йому впало в око, якість міських доріг. Він їх порівняв з українськими та вкотре поскаржився на Бєглова.

На своїй сторінці у соцмережі Пригожин закликає всіх жителів Північної столиці РФ о 12:00 прийти та підтримати акцію "Бєглов, геть із Петербурга", інформує "Україна 365".

Кухар Путіна заявив, що жителі міста вже чотири роки терплять губернатора, який не може навести порядок у Петербурзі. З його слів, з цими обов'язками краще б впорався звичайний двірник. Водночас Пригожину не сподобалася якість дороги порівняно з Бахмутом. З його слів, незабаром містом доведеться їздити не машинами, а на бронетехніці.

Пригожин давно спить і бачить, як Бєглова змістять з посади губернатора. Це далеко не перший їхній конфлікт, який почався ще до війни в Україні. Опозиційна російська преса повідомляла, що Бєглов не дає на повну розвернутися Пригожину у Петербурзі. А на початку війни проти України губернатор не поспішав оголошувати набори добровольців для т. зв. "СВО", що ще більше розлютило кухаря Путіна. Він написав не одного листа до прокуратури з вимогою розібратися у політичних поглядах Бєглова.

Раніше Пригожин поскаржився у Мережі на відсутність боєприпасів і на відмову Москви надавати йому нових ув'язнених.

Нагадаємо, західна преса озвучила головну мету "вагнерівців" у Бахмуті. Вона не полягає у тому, щоб узяти під свій контроль місто.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини