20 лютого 2023, 13:22

"Демонстративна ганьба для Росії", – приїзд Байдена до Києва став важким ударом для Z-пропагандистів

Приїзд Байдена до Києва став важким ударом для російської пропаганди та росіян, які обурюються у соціальних мережах.

"Демонстративна ганьба для Росії", – приїзд Байдена до Києва став важким ударом для Z-пропагандистів

У Росії вибухнула справжня істерика у зв'язку з візитом американського президента Джо Байдена до Києва. Військові пропагандисти та ЗМІ РФ заявляють, що демонстративний візит американського президента в Україну напередодні річниці вторгнення РФ в Україну є ганьбою для Росії та ляпасом для Кремля.

Відомі росіяни влаштували скандал у соцмережах, заявляючи, що Москву не поважають і не бояться її військових загроз. Росіяни думали, що українці сидять у підвалах і бояться російських військових, а вони зустрічають американського президента на вулицях Києва.

Світові інформаційні агентства публікують фотографії та відео з української столиці, на яких Зеленський і Байден проводять переговори про передачу ЗСУ нової зброї, а також про повну підтримку Заходом України.

Приїзд Байдена став важким ударом для росіян, особливо з огляду на завтрашній виступ Путіна з нагоди річниці вторгнення окупантів РФ в Україну. Завтрашнє послання російського диктатора буде сильно змазане приїздом Байдена до Києва, оскільки американський президент заздалегідь дезавуює будь-які погрози Путіна, якщо вони прозвучать.

Найбільші російські пропагандисти та пересічні користувачі у соціальних мережах заявляють, що візит має принизливий вигляд для Росії.

Раніше ми повідомляли, що 20 лютого центр Києва був повністю перекритий для транспорту та людей.

Нагадаємо, президент США Джозеф Байден сьогодні зранку з офіційним візитом приїхав до Києва.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини