13 лютого 2023, 12:18

"Люди з "Единой России" приїжджають..." – Пономарьов про політиків РФ, які переходять на бік добра

Лідер силового крила російської опозиції Ілля Пономарьов повідомив, що деякі російські чиновники вже почали переходити на бік добра.

"Люди з "Единой России" приїжджають..." – Пономарьов про політиків РФ, які переходять на бік добра

Російський опозиціонер, ексдепутат Держдуми РФ, політичний представник легіону "Свобода Росії" Ілля Пономарьов передбачив незавидну долю нинішніх російських чиновників, заявивши, що деякі з них уже все зрозуміли та проявляють готовність співпрацювати з новою владою, яка наразі формується у середовищі опозиціонерів. Про це експерт заявив в інтерв'ю Наталці Влащенко, яке можна подивитися на YouTube-каналі "Власть&Влащенко".

"Усі ці павуки розповзуться по щілинах і намагатимуться домовитися з новою владою. Так було завжди. Це їхня стандартна поведінка. Так буде і тут. Найголовніше, щоб вони розуміли: ніхто не хоче їхньої фізичної ліквідації. Безумовно, буде тисяча людей, які відправляться у міжнародний трибунал. Їх засудять, а всі інші потраплять під люстрацію", - пояснив Пономарьов.

Потім політик повідомив, що на черговому з'їзді російських опозиціонерів, який відбудеться 20 лютого, остаточно ухвалять закон про люстрацію, де буде чітко прописано, як російським політикам можна уникнути покарання, якщо вчасно перейти на бік добра (ще до того, як ситуація посиплеться).

"І ми маємо прощати людей. На з'їзд приїжджають політики, які раніше були в "Единой России" і які вже все зрозуміли та кажуть: "Ми готові допомагати новій владі заздалегідь, коли це ще ризиковано та не очевидно, хто переможе". - Вони вже переходять на інший бік. І ми маємо їм відкривати двері. У них має бути можливість виходу", - сказав Ілля Пономарьов.

Нагадаємо, Ілля Пономарьов прокоментував погрози Путіна після отримання нової військової допомоги: "Війна закінчиться раніше".

Раніше Ілля Пономарьов розповів про бійців із легіону "Свобода Росії": "Хочуть іти на Північний Схід, щоб скинути Путіна".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини