6 лютого 2023, 11:38

Розпад Росії на частини: Несміян назвав регіон РФ, який першим почне війну за незалежність

Осколки Росії, які почнуть громадянську війну, рано чи пізно почнуть оперувати власними арміями та військовими силами, вважає експерт.

Розпад Росії на частини: Несміян назвав регіон РФ, який першим почне війну за незалежність

Росія рухається до свого розпаду, при цьому першим кандидатом на незалежність і вихід зі складу РФ є Татарстан. Ба більше, мусульманська республіка всередині Росії може здобути незалежність унаслідок бойових дій, які можуть спалахнути у рамках громадянської війни.

Про це пише відомий російський блогер і аналітик Анатолій Несміян. У своєму Telegram-каналі він прокоментував інформацію про будівництво заводу з виробництва іранських безпілотників у місті Єлабуга у Татарстані, посилаючись на інформацію американського видання The Wall Street Journal.

За його словами, уламки Росії, які розпочнуть громадянську війну та бойові дії за незалежність, рано чи пізно оперуватимуть власними арміями та військовими силами, при цьому побудований у Татарстані завод буде однією з основ його військової сили проти РФ.

"Тут потрібно розуміти, що у разі розпаду країни, до чого наполегливо веде Росію нинішній режим, такі виробництва будуть основою військової могутності майбутніх її осколків. Вичерпання військових складів призведе до того, що ті території, які зможуть швидко та масово виробляти військову продукцію, стануть самодостатніми на етапі боротьби за незалежність", - зазначив він.

За словами експерта, російське Поволжя є однією з найгарячіших точок у рамках майбутнього розпаду Росії.

"Поволжя у цьому плані має вельми перспективний вигляд: Татарстан усі тридцять років існування молодої незалежної Росії досить активно намагається зберегти свій індустріальний рівень і вберегти його від талановитих управлінців із Центру, які знищують усе, чим керують, тож, доки режим ще конвульсує, татарстанське керівництво не поспішає демонструвати свою самість, не соромиться за потреби бити поклони Москві, але водночас зміцнює свій потенціал", - наголосив він.

Нагадаємо, у Латвії закликали готуватися до різних сценаріїв розвалу РФ.

Раніше політолог припустив, що у Вашингтоні хотіли б влаштувати "керований розпад" РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини