6 лютого 2023, 07:48

Відвідував Швейцарію 43 рази та працював під псевдонімом Михайлов: ЗМІ викрили агента КДБ Гундяєва

У 1970-х роках патріарх РПЦ Кирило працював під псевдонімом Михайлов у Женеві на радянську службу КДБ.

Відвідував Швейцарію 43 рази та працював під псевдонімом Михайлов: ЗМІ викрили агента КДБ Гундяєва

Ще у 1970-х роках патріарх Кирило активно шпигував за Швейцарією на користь СРСР. Про це говорять розсекречені документи, якими поділилися журналісти західних ЗМІ.

Уже давно відомий факт, що всі священики з РПЦ - це агенти ФСБ, які намагаються керувати своєю паствою, вбиваючи у голови потрібні команди з Кремля. Багато хто зі священиків були агентами й у роки існування СРСР, інформує видання Sonntags Zeitung.

Кирило Гундяєв у 1970-х роках працював у Женеві. Його офіційна посада - представник московського патріархату при Всесвітній раді церков. Однак насправді він був агентом КДБ із псевдонімом Михайлов. Його головне завдання полягало у промиванні мізків і впливі на всю ВРЦ. При цьому джерело повідомляє, що він шпигував у період з 1969 по 1989 роки. Потім повернувся назад на батьківщину та став швидко підніматися церковною ієрархією.

У РПЦ від коментарів відмовилися, як, утім, і у ВРЦ. Гундяєв збирав інформацію про всіх членів ВРЦ і при цьому намагався вплинути на позицію НАТО щодо СРСР.

За цей період Гундяєв відвідав Швейцарію 43 рази. При цьому племінник Кирила стверджує, що той був не агентом КДБ, а під ковпаком агентурної мережі.

Крім того, Кирило сам неодноразово говорив, що любить Швейцарію. Ексконсул СРСР у Швейцарії та агент КДБ Вадим Мельников заявляв, що Гундяєв любив вечірки з алкоголем і походи у гори. Багато тих, хто спілкувався на той момент із Кирилом, зізнаються, що у них завжди було відчуття, що він постійно намагається вивідати якусь інформацію.

Патріарх Кирил активно підтримує "СВО" в Україні.

Раніше ми повідомляли, що у Москві біля Храму Христа Спасителя з'явився напис на асфальті "Гундяй, не вбий?".

Нагадаємо, РПЦ готова створити свою ПВК "Андріївський хрест", щоб приготуватися до можливого падіння Путіна та початку боротьби за владу у РФ.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини