4 лютого 2023, 11:44

"У мене рот не вимовляє ці цифри!" – Z-військкор Татарський розповів, як влада обкрадає армію РФ

Через поразку у війні російські Z-патріоти втратили страх і почали відверто розповідати про корупцію у російській армії.

"У мене рот не вимовляє ці цифри!" – Z-військкор Татарський розповів, як влада обкрадає армію РФ

Російський пропагандист, Z-військкор Владлен Татарський (справжнє ім'я Максим Фомін) записав гнівне відеозвернення про корупцію у Міністерстві оборони РФ. Він звинуватив російський генералітет і загалом владу у тому, що вони наживаються на війні, поки солдати РФ масово гинуть на фронтах в Україні.

Ролик доступний на Telegram-каналі "Україна 365".

"Є у нас у Росії типи, (...), вони продають дрони, які хлопці звичайні, наші волонтери, паяють у гаражі за 30-70 тисяч максимум три дрони, ці пі***аси продають Міноборони за 600 тисяч, хлопці! У мене рот не вимовляє ці цифри! Можливо, там замішані якісь впливові чиновники, які це все скорумпували, вони теж нехай ідуть на*уй!" - обурювався Татарський.

Зазначимо, що так звана "партія війни" у РФ, яку представляє, зокрема, і Татарський, останнім часом дедалі голосніше почала критикувати путінський режим, який виявився слабким. Це результат поразки у загарбницькій війні проти України.

У Держдумі вже заговорили про те, що Z-патріоти почали становити небезпеку для режиму, оскільки провокують людей на революцію. Експерти вважають, що у найближчому майбутньому може початися масштабна зачистка всіх критиків влади у лавах "партії війни".

Раніше Діалог.UA повідомляв, що Z-пропагандисти б'ють на сполох через нову проблему у РФ.

Ми також писали, що у Z-канали прорвалася правда про "бійню" на Донбасі.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини