2 лютого 2023, 14:12

У Росії придумали "бендерівський" спосіб відбирання грошей у населення Забайкалля: нагорода за танк Abrams

Росіянам, які проживають у Забайкаллі, одному з найбідніших регіонів Федерації, запропонували "скинутися по-братерськи" на терористичну акцію зі знищення західної бронетехніки в Україні.

У Росії придумали "бендерівський" спосіб відбирання грошей у населення Забайкалля: нагорода за танк Abrams

Ставленик диктатора Володимира Путіна у Забайкальському краї Олександр Осипов придумав спосіб "чесного" відбирання грошей у власного населення а-ля Остап Бендер. Він "заснував" премію за підбитий або "віджатий" на війні в Україні західний танк (наприклад, Abrams), інформує ТГ-канал "Україна 365".

Осипов пообіцяв по 3 мільйони рублів кожному, хто захопить західний танк в Україні, а тому, хто його просто ліквідує, - 1 мільйон "дерев'яних".

При цьому "губернатор" запропонував збирати гроші населення на "засновану" ним премію. Щоправда, він обмовився, що збирати гроші з населення він буде у тому разі, "якщо у крайовому бюджеті не вистачить для цього коштів". Однак лукавство путінського чиновника видно неозброєним оком, досить тільки подивитися на офіційну статистику, а вона свідчить, що дефіцит бюджету Забайкалля на 2023 рік становить 7,3 млрд рублів, тож гроші на премії за підбиті Abrams збиратимуть із простих забайкальців. Тільки є нюанс: ці танки потрібно ще підбити, а це не так просто.

"Перед цим ще потрібно скинутися на лопати. З чим же дегенерати другої армії світу будуть полювати на західні танки?" - їдко прокоментували ініціативу Осипова в українському сегменті соціальних мереж.

Нагадаємо, Ходаковський визнав вельми незручну для росіян правду про ситуацію, що відбувається на фронті у Вугледарі Донецької області.

Також передбачалося, що Вугледар може бути непоганим плацдармом для розгортання майбутнього наступу української армії на так званий "кримський коридор" окупантів.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини