31 січня 2023, 09:18

Пригожин боїться залишитися без фінансування для "Вагнера": ЗМІ озвучили причину

Пригожин дуже стурбований тим фактом, що США можуть взятися за його найманців в Африці та Сирії.

Пригожин боїться залишитися без фінансування для "Вагнера": ЗМІ озвучили причину

У США визнали ПВК "Вагнер" міжнародною злочинною організацією з усіма наслідками, що випливають із цього: замороження рахунків компаній, пов'язаних із "Вагнер", і переслідування найманців по всьому світу.

Саме тому кухар Путіна всерйоз занепокоєний цим фактом, тим паче, що у нього дуже багато найманців перебуває як у Сирії, так і на території Африки, інформує Telegram-канал "ВЧК-ОГПУ".

На території Африки та Сирії під прицілом можуть опинитися всі ті об'єкти, які охороняють "вагнерівці" та допомагають Пригожину фінансувати свою організацію. Джерело повідомляє, що тільки завдяки цим об'єктам і "живе" ПВК "Вагнер".

Донедавна Пригожин нехтував волонтерською допомогою, оскільки міг забезпечити найманців сам. Однак віднедавна кухар Путіна почав роздумувати над питанням допомоги.

У Держдепі США всерйоз взялися за "Вагнер", намагаючись припинити вербування найманців по всьому світу.

Тим часом у Канаді також почали роздумувати над питанням визнання "Вагнера" терористичною організацією, однак такі питання на державному рівні вирішує уряд.

Раніше ми повідомляли, що у боях за Бахмут ЗСУ ліквідували майже всіх "вагнерівців", які вели там штурмові бої.

Нагадаємо, екс-"вагнерівець" Медведєв озвучив реальну картину, що відбувається у ПВК "Вагнер" в Україні та як там поводяться з новобранцями.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини