30 січня 2023, 09:13

У Краснодарі 1937 рік: сімейна пара вела бесіду проти війни, хтось "настукав" – приїхав "воронок"

Чоловік і дружина спілкувалися у краснодарському ресторані, але, як виявилося, там стіни теж мають вуха.

У Краснодарі 1937 рік: сімейна пара вела бесіду проти війни, хтось "настукав" – приїхав "воронок"

У Краснодарі у ресторані "На дровах" затримано подружню пару. Олеся й Олексій Овчинникови у розмові між собою висловлювалися проти війни, але хтось почув і зателефонував у поліцію, інформує ТГ-канал ОВС-Інфо.

Як розповіли журналістам самі Овчинникови, на донос одного з відвідувачів ресторану швидко відреагували поліцейські. Вони увірвалися до ресторану, поклали чоловіка та жінку на підлогу, вдягли кайданки, наче ті якісь злочинці, та тримали так майже годину.

Потім сімейну пару доправили в ОВС Західного округу, де на них склали протоколи про дрібне хуліганство (ч. 1 ст. 20.1 КпАП).

Примітно, що в Овчинникових є дев'ятирічна дитина, яка була змушена всю ніч перебувати зі сторонніми людьми, оскільки батьків залишили у відділенні поліції до ранку.

Пізніше з'ясувалося, що Олесю відпустили, на неї склали протокол, призначивши суд на 8:00 ранку того самого дня. Доля її чоловіка поки невідома.

Як розповіла сама жінка, у поліції чітко дали зрозуміти, що затримання безпосередньо пов'язане саме з антивоєнними висловлюваннями.

Як бачимо, на всій території Російської Федерації та окупованих нею землях упевнено настає 1937 рік. Доноси "куди слід", швидкий приїзд так званих "правоохоронців" і переслідування інакомислячих - ці, здавалося б, забуті атрибути сталінського режиму, успішно воскресли за президентства ФСБшника Путіна.

Нагадаємо, у Росії щодо відомого футболіста та блогера Савіна порушили справу, незабаром з'явилася його реакція на переслідування з боку влади.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини