27 січня 2023, 12:45

Через "Леопардів" у Симоньян стався зрив – пропагандистка погрожує "звільнити" Німеччину

Кремлівська пропаганда вкрай гостро відреагувала на рішення Німеччини поставити Україні танки Leopard 2.

Через "Леопардів" у Симоньян стався зрив – пропагандистка погрожує "звільнити" Німеччину

Одна з топових пропагандисток Кремля, головний редактор одіозного Russia Today Маргарита Симоньян погрожує Німеччині поваленням влади. Так вона відреагувала на рішення Берліна поставити Україні танки Leopard 2.

Симоньян вибухнула погрозами в ефірі ток-шоу Володимира Соловйова на державному телеканалі РФ. Уривок доступний на Telegram-каналі "Україна 365".

Новина про натовські танки, які найближчими тижнями та місяцями потоком хлинуть в Україну, так схвилювала Москву, що пропаганда влаштувала справжню вакханалію. Лунали погрози, зокрема й застосування ядерної зброї.

Симоньян почала переконувати, що нібито майже всі німці проти поставок Україні танків, і пригрозила німецький народ "звільнити".

"Війна закінчиться! Рано чи пізно все закінчується... І що ви будете з нами робити на одній планеті, в одній Європі? Поряд зовсім! Як ви будете поруч із нами існувати? Я от не знаю. Я думаю, що це ж не німецький народ такий... Керівництво німецького народу таке. Це означає, що німецький народ знову взяли у лещата фашисти. І чи не треба нам німецький народ звільнити? А що нам ще робити? (...) Німцям я обіцяю, що тим, хто змусив вас це робити, ми знову "не забудемо, не пробачимо"", - заявила російська пропагандистка.

Під час своєї полум'яної промови вона визнала, що танки - це не кінець. Вона впевнена, що Захід дасть Києву і бойову авіацію, і навіть далекобійні ракети для відбиття російської агресії.

"Я не знаю, що ми будемо робити", - проговорилася пропагандистка.

Не забула вона і про погрози на адресу Америки.

"Усі ці поставки та все інше призведе до величезної-величезної катастрофи! І не зрозуміло, що залишиться від Америки як держави внаслідок цієї катастрофи. Ось послухали б ви нас", - заявила Симоньян.

Раніше Діалог.UA повідомляв, що пропаганда РФ вимагає зрівняти Бундестаг із землею через допомогу Україні.

Ми також писали, що Симоньян почала зливати Путіна, визнавши перемогу Заходу.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Татьяна Шевченко

Останні новини