27 січня 2023, 09:50

"Хакери зламали мовлення Московської області та пригостили населення правдою про Путіна та війну", – Невзоров

По "России 24" показали виступ самого Невзорова, де той жорстко засуджує і "спецоперацію", і російського диктатора Путіна.

"Хакери зламали мовлення Московської області та пригостили населення правдою про Путіна та війну", – Невзоров

У Московській області невідомі програмісти здійснили успішну хакерську атаку на російські центральні телеканали, показавши на "России 24" виступ відомого опозиційного публіциста Олександра Невзорова. Про це розповів сам експерт у своєму ТГ-каналі, виклавши відповідне фото.

"Загадкові та всесильні хакери групи ХХII легко "ламають" і розпорюють будь-які ефіри телемовників РФ. Сьогодні, ось, увірвалися у мовлення Московської області та жорстко пригостили населення правдою про Путіна та війну. Підмосков'я перелякалося", - написав Олександр Глібович.

До речі, Невзоров, який останніми роками критикує владу й особисто Путіна, напередодні вторгнення військ РФ в Україну перебував в Ізраїлі. Там же, виступаючи зі сцени, він назвав керівництво Росії військовими злочинцями, які неодмінно програють цю війну. У результаті на батьківщині проти нього почали політичне переслідування. Дізнавшись про порушення кримінальної справи за "дискредитацію російської армії", Невзоров вирішив не повертатися до Росії.

Зараз він їздить різними країнами світу та продовжує розповідати всю правду про війну та російський політичний бомонд.

"Все, як годиться: в адміністраціях інфарктики, проноси, крики. Екрани телевізорів закривають картоном, дошками тощо. Населення перелякане ще сильніше, ніж влада. Сьогодні у Росії люди бояться не "дізнатися правду", а того, що всім стане відомо, що вони її знають", - резюмував публіцист, коментуючи злом пропагандистських ТВ-каналів.

Нагадаємо, нещодавно стався масштабний злом російських ТБ-каналів: у Криму, Краснодарі та Бєлгороді замість кремлівської пропаганди стали транслювати виступ президента України Володимира Зеленського.

До речі, раніше Невзоров прокоментував відмову влади РФ надати вченим відстрочку від мобілізації.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини