17 січня 2023, 08:51

"Справа пахне смаженим", – Шейтельман назвав ознаку того, що Росія швидко рухається до громадянської війни

Михайло Шейтельман розповів, у який момент він почав потирати руки, розуміючи, що Росія стала на прямий шлях до громадянської війни.

"Справа пахне смаженим", – Шейтельман назвав ознаку того, що Росія швидко рухається до громадянської війни

Російсько-ізраїльський політтехнолог Михайло Шейтельман зізнався, що восени 2022 року, коли у Росії стався зліт Пригожина, він почав задоволено потирати руки, розуміючи, що це все: "бандити отримують владу у Росії", а це прямий і дуже швидкий шлях до громадянської війни. Про це експерт заявив в інтерв'ю Вадиму Герасимовичу для YouTube-каналу Politeka Online.

"У Кремлі зрозуміли, що справа пахне смаженим, - зазначив Шейтельман. - Захід може визнати Росію країною-терористом і сказати, що ми не будемо вести з нею переговори, там якісь бандити при владі. Ну не веде влада переговорів із сомалійськими піратами, не веде. Так, викуп при цьому платять. Бізнесмени прямо скидали з вертольота мішок із грошима. Але це викуп, а не переговори".

Таким чином, чим вище піднімається Пригожин, тим імовірніше, що Росію врешті-решт визнають країною-терористом і почнуть застосовувати щодо неї зовсім інші заходи, дав зрозуміти Михайло Шейтельман.

Раніше Михайло Шейтельман розповів, хто "переконав" Путіна замінити Суровікіна на Герасимова: "У нас держава, а не пісочниця".

Також Михайло Шейтельман вказав на важливий момент, який кардинально змінить реакцію суспільства РФ.

Ще трохи раніше Михайло Шейтельман висміяв "лежачого Кадирова": "Мене це здивувало".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини