13 грудня 2022, 09:15

У Твері на ялинку начепили вульгарну "гірлянду" із Зеленським, Пугачовою, Байденом, але щось пішло не так

Росіяни, одурманені пропагандою, загорілися ненавистю до відомих людей, і виглядало це дуже нерозумно.

У Твері на ялинку начепили вульгарну "гірлянду" із Зеленським, Пугачовою, Байденом, але щось пішло не так

У російській Твері на новорічну ялинку повісили "карикатури" з фото Володимира Зеленського, Алли Пугачової, Джо Байдена й Емманюеля Макрона. Однак незабаром ця вульгарна "гірлянда" зникла, передають телеграм-канали.

Росіяни, зомбовані пропагандою, продовжують "чудити", особливо у цьому процвітає місцева влада різних міст РФ й упороті "патріоти". Так, у Твері дітям на Новий рік вирішили піднести "подаруночок": прикрасили ялинку "гірляндою" з фото відомих людей і паперовими фігурками, до яких прималювали статеві органи.

Мало того, фігурки "ненависних президентів" і відомої співачки були позначені пунктирними лініями, тому кожен охочий міг підійти до ялинки та відірвати кінцівки паперовим фігуркам. Крім того, на "гірлянді" красувалися написи: "Відірви мені що-небудь", "Росія краще за всіх!", "Росія править світом!" і тут же - "З Новим роком!"

Найжахливіше, що це все пропонувалося зробити на очах у дітлахів, які мають, за ідеєю, насолоджуватися новорічними святами, а не політичними розбірками, тим більше з такою вульгарщиною. Не дивно, що після таких ось "ранків" у Росії збільшується озлоблене нове покоління, якому доведеться потім не один рік лікувати психіку.

Фото з ялинки у Твері поширилися Інтернетом і стали вірусними. Утім, уже у вівторок "патріотична гірлянда" з тверської ялинки таємниче зникла. Подейкують, що її зняли представники адміністрації Центрального району. Можливо, зрозуміли, що подібним вчинком вони нікого не спокушають, а лише дискредитують самих себе та свою "скрепную" країну.

Вважаємо, що діти не засмутяться через те, що дорослі дядьки не дали їм відірвати кінцівки у президентів або відомої співачки.

Раніше в окупованому Луганську місцева "влада" встановила карикатурний щит із Зеленським, але жителі міста його незабаром розламали.

Нагадаємо, Алла Пугачова відповіла на цькування, влаштоване у Росії проти неї та Максима Галкіна.

Відомо, що на початку 2022 року на тлі ескалації агресії Кремля проти України Алла Борисівна виїхала до Ізраїлю з дітьми та чоловіком, а пізніше отримала ізраїльський паспорт.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Святослав Рыбальченко

Останні новини