29 листопада 2022, 14:59

"Це не зброя, не боєприпаси", – Юрій Федоров розповів, що завозять до Росії літаки з Китаю

Юрій Федоров повідомив, що Китай постачає РФ зимову військову форму й інші предмети екіпіровки, які країна-агресор не в змозі виробляти сама.

"Це не зброя, не боєприпаси", – Юрій Федоров розповів, що завозять до Росії літаки з Китаю

Військовий експерт Юрій Федоров зізнався, що його шокує повна нездатність російського держапарату забезпечити війська необхідним зимовим одягом, взуттям тощо. "Це свідчить не просто про кризу, а про розпад російської промисловості", - заявив аналітик в інтерв'ю Едуарду Глезі для YouTube-каналу Politeka Online.

За словами Федорова, шити зимову форму російські швейні фабрики цілком можуть, але їх не зобов'язали це робити, не дали їм такого розпорядження, не надали необхідних матеріалів.

"Це вказує на те, що російський держапарат перебуває у стані напіврозпаду. У зв'язку з цим звертають на себе увагу повідомлення про те, що в останній тиждень із Китаю йдуть масові рейси великогабаритних літаків до Росії. Завозять військову форму та всякі інші предмети спорядження військ, необхідні для зимових умов. Це не зброя та не боєприпаси, а те, що Росія повинна була, але не може виробляти сама. Це свідчення того, що режим і державна система Росії перебувають у стані глибокої кризи", - висловив свою думку експерт.

Нагадаємо, Юрій Федоров описав "цікаву ситуацію" на фронті на сьогоднішній день: "Путін віддав наказ..."

Також Юрій Федоров зазначив, що у Росії закінчуються ракети: "Вони вже не можуть..."

Раніше Юрій Федоров повідомив, що мелітопольські партизани вчинили замах на колаборанта: у Мережі з'явилися кадри.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини