28 листопада 2022, 12:48

"Бути не може", – у Кремлі прокоментували ситуацію з відведенням російської армії із ЗАЕС

У Москві заявили, що вони не збираються відводити свої війська з території Запорізької АЕС.

"Бути не може", – у Кремлі прокоментували ситуацію з відведенням російської армії із ЗАЕС

Напередодні у Мережі з'явилося багато інформації щодо ситуації навколо ЗАЕС та Енергодара. Низка ЗМІ писала, що начебто російські блогери та воєнкори вже готують інформаційний ґрунт щодо виведення військ ЗС РФ з території атомної електростанції.

Сьогодні, 28 листопада, у прес-службі Кремля чітко дали зрозуміти, що жодних розмов про виведення російської армії з території ЗАЕС бути не може, інформує росЗМІ "РБК".

Одночасно з цим прес-секретар Путіна Дмитро Пєсков заявив, що Москва вітає бажання Ватикану бути посередником у переговорному процесі між РФ і Україною. Разом з тим у Кремлі дали зрозуміти, що на сьогоднішній день це неможливо, оскільки Київ "не хоче йти на переговори".

Трохи раніше слова Пєскова підтвердили представники окупаційної влади Енергодара. З їхніх слів, вони не планують відводити війська Путіна з території електростанції.

Напередодні глава "Енергоатому" Петро Котін в ефірі національного телемарафону заявив про готовність РФ вивести війська із ЗАЕС і передати її у руки МАГАТЕ. При цьому в "Енергоатомі" не послалися на джерело отриманої ними інформації.

Раніше аналітики з ISW також спробували розібратися у ситуації навколо ЗАЕС, опублікувавши головні тези, посилаючись на українські та російські ЗМІ.

Нагадаємо, на думку Фейгіна, у Кремлі спеціально розкручують фігуру Пригожина, щоб показати, хто може прийти на зміну Путіну.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини