24 листопада 2022, 19:44

Пропагандисти РФ довели до сліз дітей "мобіків": "Розуміють, у якій прекрасній країні живуть"

Пропагандисти РФ довели до сліз дітей "мобіків": "Розуміють, у якій прекрасній країні живуть"

Пропагандисти РФ довели до сліз дітей "мобіків": "Розуміють, у якій прекрасній країні живуть"

Нещодавно на місцевому ТБ у місті Новошахтинську Ростовської області вийшов сюжет про юнармійську школу. Перенасичений радянськими штампами та пропагандою ролик тривалістю всього в 1:19 важко додивитися до кінця. Кожне слово у ньому - на підтримку війни та заклик підготовки учнів молодшої школи до бойових дій.

"Ці діти розуміють, у якій прекрасній країні живуть", - каже журналістка, коли у кадрі опиняються розгублені учні 3-го класу, яких змусили піднятися з-за парт і розмахувати прапорами РФ.

Після цього неназвана жінка каже, що всім росіянам треба "встати", згуртуватися та стати "тилом" для армії окупантів.

"Я втратила одного з двох чоловіків у своїй родині. Найстаршого. Але в мене є молодший, який пишається своїм татом. І наш маленький чоловік теж росте", - заявила вона, даючи зрозуміти, що готова буде віддати дитину на служіння Кремля на першу вимогу російської влади.

Потім показують вчительку, яка притримує за плечі дитину, що плаче ридмаки.

"Зараз у багатьох сім'ях, ось, наприклад, у Матвійки забрали тата (на фронт). Він зараз у Луганську служить, 2 км під Луганськом. Хлопчик у нас дуже хороший, переживає", - каже вона, а у цей час нещасна дитина близька до істерики.

Завершення сюжету, де також показані заплакані діти, вражає цинізмом або просто відсутністю здатності критичного мислення: "Сльоза на очах третьокласників - хороші емоції на те, що відбувається, значить вони відчувають і розуміють, у який час живуть".

Дітей назвали гідною зміною "юнармійцям", які, ймовірно, незабаром будуть "гідною зміною" батьків-окупантів, які пішли на фронт.

Як повідомлялося раніше, за місяць до оголошення Путіним "часткової мобілізації" у РФ засновник ПВК "Вагнер" Євген Пригожин уже натякав росіянам, що слідом за завербованими ним зеками на фронт в Україну відправлять їхніх дітей.

Єдині з російської "еліти", хто зважився бунтувати проти війни, були діти політиків і великих бізнесменів, чиє життя різко змінилося після 24 лютого.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Анастасия Югова

Останні новини