24 листопада 2022, 07:48

Від офіціанта Путіна до терориста № 1 у світі: у Мережі згадали фото з Пригожиним 20-річної давнини

Ще не так давно Євгена Пригожина судили у РФ за бандитизм і шахрайство, а сьогодні він є терористом № 1 у світі.

Від офіціанта Путіна до терориста № 1 у світі: у Мережі згадали фото з Пригожиним 20-річної давнини

Сучасна Росія - це країна можливостей для бандитів, убивць, ґвалтівників і казнокрадів, саме тому немає нічого дивного у тому, що напередодні депутати Європарламенту проголосували за визнання РФ державою-терористом.

Тепер на черзі ПВК "Вагнер", яку в ЄС також хочуть визнати терористичною організацією, інформує "Україна 365".

Учора, 23 листопада, у Мережі журналіст Дмитро Логгінов на своїй сторінці у Twitter виклав фото 20-річної давнини.

На кадрах можна побачити 2002 рік, Москву, вечерю двох президентів Путіна та Буша у присутності перших леді США та Росії. Найцікавіше, що весь захід обслуговував Євген Пригожин.

Однак лише через 12 років "кухар Путіна" створює ПВК "Вагнер" саме для війни проти України. Ще через 8 років Пригожин стає терористом № 1 у світі, оскільки скоро ЄК визнає "Вагнер" терористичною організацією, а "кухар Путіна" є її головним фінансистом.

Історія з Пригожиним - наочний приклад того, чому РФ стала країною-терористом, де вбивці та ґвалтівники пробиваються на верх.

Раніше ми повідомляли, що 23 листопада після визнання РФ країною-терористом Пригожин "презентував" представнику Європарламенту кувалду із "закривавленою" рукояткою.

А Папа Римський після обстрілів України з боку РФ 23 листопада різко змінив риторику, порівнявши ситуацію в Україні з Голодомором 1932-1933 років.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини