29 жовтня 2022, 09:19

Росія стала однією великою зоною: Медведєва знову понесло – заговорив на жаргоні, як гопник

Заяви з країни-агресора Росії продовжують шокувати: вкотре "відзначився" Дмитро Медведєв.

Росія стала однією великою зоною: Медведєва знову понесло – заговорив на жаргоні, як гопник

Вічно п'яний заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв знову видав чергові претензії. Цього разу неадекватні та неприйнятні для політика висловлювання обрушилися на Польщу.

Нічого розумного, звичайно, від Медведєва вже ніхто не чекає, але остання його заява виходить за межі всіх допустимих норм. Вона більше схожа на слова колишнього в'язня, сказані у підворітті, а не на висловлювання чиновника.

Його розлютило, що Польща виставить рахунок Росії за втрати у роки Другої світової війни. Тут Медведєва понесло, причому жаргон у нього, як із підворіття, звідки вони зі своїм диктатором Путіним і вийшли.

"На дегенератів з польського МЗС, які вимагають від Росії компенсації "військових втрат", можна реагувати подвійно... Або сказати, щоб вони підтерлися своїм поганим розрахунком. Відомо, що через санкції туалетний папір у ЄС сильно подорожчав", - дозволив собі такі висловлювання Медведєв у Тelegram.

Російський держчиновик перетворився на справжнього гопника, а сама РФ дедалі більше нагадує одну велику зону. З цією "блататою", яка не обмежує себе у публічному використанні тюремного жаргону, всьому світу вже настав час припинити вести діалог.

Раніше повідомлялося, що Варшава вимагатиме від Москви відшкодувати заподіяні Радянським Союзом військові втрати.

Нагадаємо, Медведєв вирішив залякати Ізраїль дружбою, Бандерою та Шухевичем.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини