14 жовтня 2022, 13:15

"Робили це протягом 100 років", – Яковенко озвучив можливу версію усунення Путіна від влади

Ігор Яковенко заявив, що у певний момент ФСБ може здати Путіна та приєднатися до переможця.

"Робили це протягом 100 років", – Яковенко озвучив можливу версію усунення Путіна від влади

Ексдепутат Держдуми РФ, російський опозиціонер і журналіст Ігор Яковенко висловив свою думку щодо усунення кремлівського диктатора від влади. "Я не виключаю, що в якийсь момент ФСБ здасть Путіна. Вони завжди були дуже обережні. Ці люди бережуть себе", - сказав експерт в інтерв'ю Наталці Влащенко, яке можна переглянути на YouTube-каналі "Влада&Влащенко".

Після цього Яковенко зробив невеликий екскурс у минуле: "Я добре пам'ятаю момент путчу, коли велика кількість людей на площі Дзержинського, нині Луб'янка, скидала пам'ятник залізному бовванові, Залізному Феліксу, і я дивився на цю величезну будівлю на Луб'янці. Там усі сиділи тихо, як миші. Величезна кількість вікон, і всі зашторені, дубові двері теж були зачинені. І жоден не вийшов, не визирнув".

За словами опозиціонера, ніхто тоді не відкрив стрілянину, щоб розігнати беззбройний натовп і захистити пам'ятник Дзержинському. "Вони сидітимуть, вичікуватимуть, намагатимуться зберегти себе, та у новій ситуації приєднаються до переможця, запропонувавши йому свої послуги, та продовжуватимуть правити чи намагатимуться правити за спиною, як вони й робили це протягом фактично 100 років, з часів створення цієї контори", - спрогнозував Яковенко.

Нагадаємо, Ігор Яковенко назвав два чинники, які спровокують масові протести у Росії.

Також Ігор Яковенко розповів про переворот у Кремлі, який уже не за горами.

Раніше Ігор Яковенко зазначив, що Росія вступила до фінальної фази фашистського режиму.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини