3 жовтня 2022, 13:14

"Хтось не виживе", – Подоляк про великі проблеми Москви після нового розгрому від ЗСУ

Після кількох військових поразок в Україні російська влада влаштувала розбирання між собою на самому верху, зазначив Подоляк.

"Хтось не виживе", – Подоляк про великі проблеми Москви після нового розгрому від ЗСУ

На тлі серії тяжких поразок російської армії в Україні російські чиновники та керівництво РФ почали скандалити між собою, висуваючи один одному серйозні звинувачення. Голова Чечні Кадиров і власник ПВК "Вагнер" Пригожин критикували російське військове командування через поразку РФ під Лиманом, фактично виступивши проти російського Генерального штабу.

Більш того, Інститут вивчення війни (ISW) зазначає, що Кадиров і Пригожин публічно підірвали авторитет Путіна.

На тлі російських скандалів радник глави Офісу президента України Михайло Подоляк на своїй сторінці у соціальній мережі Twitter заявив, що військовим вторгненням російської армії в Україну керує вінегрет різних фракцій, сформованих кремлівськими чиновниками, Z-пропагандистами, Путіним, Кадировим і російськими карними злочинцями.

При цьому останні новини з РФ свідчать про те, що російська влада вже розпочала роботу з пошуку винного. Подоляк зазначає, що, перебуваючи у "закритій банці з павуками" у ході розбірок, частина російської верхівки вижити не зможе.

"Павуки у закритій банці розпочали свою роботу з пошуку винного. Хтось не виживе..." - наголосив він.

Раніше радник ОП Арестович відреагував на сварку Кадирова з керівництвом російської армії.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Марк Ворошилов

Останні новини