30 вересня 2022, 08:05

Путін підписав укази щодо Херсонської та Запорізької областей, цинічно посилаючись на Статут ООН

Російський диктатор підписав укази "про визнання незалежності" Херсонської та Запорізької областей України.

Путін підписав укази щодо Херсонської та Запорізької областей, цинічно посилаючись на Статут ООН

Учора, 29 вересня, у Мережі з'явилися два документи, підписані Путіним, які стосуються території України. Глава РФ вирішив визнати "незалежність" Запорізької та Херсонської областей.

При цьому російський диктатор вирішив цинічно послатись на Статут ООН щодо принципів рівноправності та самовизначення народів, інформує "Україна 365".

Найцікавіше, але Генсек ООН Антоніу Гутерреш чітко дав зрозуміти, що його Організація ніколи не визнає "незалежності" окупованих Росією територій України.

У своїх указах Путін нібито посилається на результати псевдореферендуму, проведеного на окупованих українських територіях у період з 23 по 27 вересня.

Окупаційна влада показала більш ніж фантастичні результати, коли більше 80% жителів окупованих регіонів дали "добро" на "входження" до складу РФ.

Уже сьогодні, 30 вересня, у Кремлі буде підписано документ про входження анексованих українських територій до складу РФ. Після цього на Червоній площі очікується "грандіозний концерт" і, можливо, виступ Путіна.

Київ та Захід чітко дали зрозуміти Путіну, що жодні "референдуми" не зупинять ЗСУ від звільнення української землі від ноги російського окупанта.

Раніше ми повідомляли, що США вирішили поставити Україні у 2023 роцы ще 18 HIMARS на тлі проведення на окупованих територіях псевдореферендуму.

Нагадаємо, у Генштабі ЗСУ не виключають ескалацію на фронті й обстріл критичної інфраструктури з боку РФ після "входження" до складу РФ "нових територій".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини