28 вересня 2022, 11:06

"Наніс удар у спину", – Орешкін розповів про майбутні силові розбірки у Росії

Дмитро Орєшкін впевнений, що Путін завів Росію у смертельний і кривавий глухий кут, ім'я якому громадянська війна.

"Наніс удар у спину", – Орешкін розповів про майбутні силові розбірки у Росії

Російський опозиціонер і політолог Дмитро Орєшкін вважає, що у Росії все скінчиться силовими розбірками. "Її навіть завойовувати не треба, там силовики будуть один з одним розбиратися. Це називається громадянською війною, коли товариші Золотов і Кадиров, з одного боку, а Шойгу та ще хтось, з іншого, почнуть з'ясовувати, хто у хаті господар після Путіна", - заявив експерт в інтерв'ю Наталці Влащенко, яке можна переглянути на YouTube-каналі "Власть&Влащенко".

На думку політолога, у майбутній Росії не вибори все визначать, а те, хто переможе ще до виборів. Саме йому і намалюють потрібну цифру. "Коли Путін програє (а він програє), Росія не матиме нормального людського виходу: або з'явиться якась хунта, тобто "партія війни", яка на Путіна все і звалить, або ж почнуться силові розбирання між ось цими джентльменами, кожен з яких вважає, що він краще знає, як виводити Росію із прірви", – спрогнозував Орєшкін.

Потім експерт констатував, що Росія вже сьогодні перебуває у прірві. Вона самотня, у неї не залишилося жодних союзників. Російська культура дискредитована, російська мова стає токсичною, а саме поняття "руський світ" перетворилося на якусь гидоту.

"Насправді Путін завдав удару у спину Росії - тому хорошому, що було у Росії. Він показав усе, щоб було огидно у цій країні. Він вивернув цей виворот і на нього спирається", - сказав політолог.

Раніше Дмитро Орєшкін зазначив, що Путін не має часу та ресурсів: "Катастрофа наближається".

Також Дмитро Орєшкін заявив, що "референдуми" не допоможуть Кремлю: "Це буде жалюгідне видовище".

Ще трохи раніше Дмитро Орєшкін повідомив, що "цар-батюшка", тобто Путін, несправжній: "Він слабак".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини