28 вересня 2022, 10:07

"Можуть перестріляти..." – Галлямов повідомив, чим зрештою обернеться Кремлю мобілізація у РФ

Аббас Галлямов вважає цілком реалістичним сценарій, коли мобілізовані росіяни перестріляють місцевих командирів і відмовляться підкорятися керівництву.

"Можуть перестріляти..." – Галлямов повідомив, чим зрештою обернеться Кремлю мобілізація у РФ

Російський опозиціонер, політолог і політтехнолог Аббас Галлямов заявив, що мобілізовані та озброєні росіяни навряд чи здійснять похід на Москву, але перестріляти своїх командирів і відмовитися підпорядковуватися наказам цілком можуть. "Це дуже реалістичний сценарій. Звичайно, у цьому сенсі Кремль зробив помилку, коли він оголосив мобілізацію", – сказав експерт в ефірі "24 канали".

Однак, за словами Галлямова, Путін просто не мав іншого виходу. Він опинився перед вибором: або здаватися, або оголошувати мобілізацію у РФ з великою часткою ризику. І, звичайно, диктатор вибрав друге.

"Путін розумів усі ризики мобілізації. Чому він так довго на це не йшов? Його ж із самого початку вмовляли це зробити, а він півроку тримався. І пішов на це лише тоді, коли інших варіантів у нього взагалі не залишилося", – пояснив політолог. .

Чим мобілізація обернеться для Путіна, ще невідомо, але заворушення у РФ посилюються з кожним днем. Багато експертів стверджують, що саме мобілізація зрештою призведе до краху путінського режиму.

Так, в Іркутській області мобілізований вчинив стрілянину у військкоматі – є жертва.

Повідомлялося, як спалюють військкомати у Росії, або реакція населення на мобілізацію.

Також у Кіровську оригінально та без шуму спалили військкомат, кадри.

Нагадаємо, Аббас Галлямов заявив, що мобілізація потрібна Путіну не для успіхів на фронті: "Хоче продемонструвати..."

Раніше Аббас Галлямов зазначив, що путінський режим здригнувся: "Це надихне опозицію".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини