21 вересня 2022, 11:27

"Мобілізація не часткова", – Дмитро Гудков про поганий сценарій для росіян

Дмитро Гудков роз'яснив росіянам, про що саме йдеться в указі Путіна про мобілізацію, зазначивши, що у результаті на війну заберуть усіх.

"Мобілізація не часткова", – Дмитро Гудков про поганий сценарій для росіян

Російський опозиційний політик і громадський діяч Дмитро Гудков заявив, що для росіян усе йде за найгіршим сценарієм. "В указі Путіна сказано, що закликати можна всіх, крім співробітників оборонно-промислового комплексу з відстрочками на період роботи. Спочатку заберуть тих, хто вміє стріляти, до 35 років. Потім решту всіх. Дивіться табличку", - написав опозиціонер у своєму Facebook-акаунті.

Потім Гудков заявив, що Європі слід було б прийняти росіян, які рятуються від мобілізації. "Говоритиму про це зараз у Берліні, а завтра у Брюсселі", - зазначив політик.

Також він підкреслив, що мобілізація не торкнеться російських чиновників, депутатів і сенаторів, але "відмазатися" все одно вдасться не всім, саме тому Гудков закликав "еліти" нарешті схаменутися.

Усьому ж світу, за словами опозиціонера, слід визнати Путіна військовим злочинцем і відокремити злочинців від їхніх заручників.

Підписники висловили свою думку щодо цього:

"Саме час улаштовувати на Московії Майдан, причому одночасно у кількох регіонах. Але навіть перед загрозою смерті росіяни не здатні на такий крок...

Якщо вони брешуть із втратами у рази, значить будуть брехати і з призовом. Жодного інструменту контролю за "300 тисяч" немає. Закличуть 600 – ніхто й не впізнає.

Згоден. Якщо кат назвав її "частковою", то це не привід вірити. А з указу не випливає, що часткова.

Слово "часткова", звісно, додано для маскування".

Нагадаємо, російський опозиціонер Дмитро Гудков вибачився перед українським народом.

Раніше Дмитро Гудков спрогнозував соціальний вибух у Росії у разі оголошення загальної мобілізації.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини