21 вересня 2022, 09:48

Путін заявив про готовність захищати РФ "усіма наявними засобами"

Росія готова застосувати ядерну зброю для захисту своєї країни, заявив президент РФ у своєму зверненні до нації.

Путін заявив про готовність захищати РФ "усіма наявними засобами"

Сьогодні, 21 вересня, президент РФ все ж таки виступив перед нацією, заявивши про часткову мобілізацію та право РФ застосовувати ядерну зброю.

Російський диктатор повністю злетів із котушок, коли заявив, що Москва готова застосувати будь-які засоби, щоб захистити країну від ворогів. Не виключено, що відразу після Путіна вступив і Шойгу, інформує телеканал RTVI.

Свою промову диктатор розпочав із питання про мобілізацію. Напередодні депутати Держдуми РФ вже ухвалили поправки до закону про мобілізацію. У ньому розширили кримінальну відповідальність за відмову з'явитися у військкомат за повісткою, за дезертирство та за здачу у полон.

Путін заявив, що з сьогоднішнього дня починається часткова мобілізація, яка торкнеться виключно призовників, які перебувають у запасі. Перед відправкою на фронт вони обов'язково мають пройти тренування.

Також триває набір до лав "добровольців" і всіх тих, хто готовий взяти до рук зброю. Такий контингент людей також буде прирівняний у правах із ЗС РФ.

Також Путін нагадав, що РФ має ядерну зброю та вона готова її застосувати для "свого захисту".

Виходячи із заяв Путіна, російська армія перебуває на межі розвалу, тому йому терміново необхідне нове "гарматне м'ясо" для продовження війни в Україні.

І якщо 24 лютого Путін заявляв про "спецоперацію", щоб "денацифікувати" та "демілітаризувати" Україну, то 21 вересня він заявляє про термінову необхідність "врятувати РФ" від вторгнення ззовні.

Раніше британська розвідка озвучила справжні цілі проведення на окупованих територіях України "референдумів" про входження до складу РФ.

Нагадаємо, мер Москви вигадав новий спосіб вербування до лав ЗС РФ мігрантів, які прибули до РФ у пошуках роботи.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини