21 вересня 2022, 08:26

У Москві анонсували новий спосіб залучення гастарбайтерів для війни в Україні

Через гостру нестачу військовослужбовців для продовження "спецоперації" в Україні влада Москви вирішила залучити до лав ЗС РФ і заробітчан.

У Москві анонсували новий спосіб залучення гастарбайтерів для війни в Україні

Напередодні градоначальник Москви Сергій Собянін анонсував створення нового пункту вербування заробітчан, який перебуватиме у міграційному центрі "Сахарове".

Собянін, на відміну від губернатора Санкт-Петербурга, вирішив вислужитися перед Путіним і сам анонсував створення пункту при міграційній службі, який вербуватиме заробітчан на війну в Україну, інформує "Україна 365".

За словами Собяніна, при "Сахаровому" працюватиме повноцінний пункт прийому до лав ЗС РФ. Якщо заробітчанин укладе контракт із ЗС РФ на один рік, то він матиме можливість отримати російське громадянство за спрощеною процедурою і без бюрократичних перешкод.

Напередодні відповідні поправки до Закону про громадянство ухвалили депутати Держдуми РФ.

Раніше, щоб отримати громадянство РФ, необхідно було відслужити у лавах ЗС РФ три роки.

Міграційний центр "Сахарове" розташований на території Нової Москви. Там перебувають заарештовані мігранти, а також учасники несанкціонованих політичних акцій у Москві.

Згідно з офіційною статистикою, у другому кварталі 2022 року до РФ приїхало на заробітки 3,12 млн із Середньої Азії. Найбільше з них – це громадяни Узбекистану та Таджикистану.

Нещодавно у РФ вже почалася "міграційна амністія", яка дає право працювати у РФ гастарбайтерам, які вчинили адміністративні правопорушення, — таким чином РФ хоче отримати дешеву робочу силу на тлі падіння економіки країни.

Раніше ми повідомляли, що у Пентагоні проведення "референдумів" на окупованих територіях України вважають "інформаційною операцією" Кремля.

Нагадаємо, російський сенатор Ольга Ковітіді впевнена, що проведення "референдуму" в Україні включить червоне світло ЗСУ на подальші удари по Донбасу та Півдню України.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини