20 вересня 2022, 09:54

У роспропаганди несподіване "прозріння": війну треба припиняти та заморожувати

Вперше з початку повномасштабного вторгнення російська пропаганда почала просувати тезу про те, що війну треба закінчувати.

У роспропаганди несподіване "прозріння": війну треба припиняти та заморожувати

Казки про могутність "другої армії світу" й успіхи "спецоперації" в Україні більше не задовольняють російське суспільство. Кремлівська пропагандистська машина різко почала змінювати тези.

Там уже не кричать про потребу захоплення нових територій. Про це свідчать нові публікації на пропагандистських каналах. Вперше за майже 7 місяців агресії проти України російському народу почали розповідати, що варто заморозити війну. Очевидно, на фронті у них все зовсім погано та потрібно готувати до цього суспільство.

Роспропаганда зараз пише у руслі, нібито вистачить і того, що вже захопили путінські війська, а далі Україна сама набридне Заходу, замерзне і розвалиться.

Крім того, кремлівська пропагандистка РФ Ольга Скабєєва вирішила сказати росіянам трохи правди про війну в Україні, але надто відверто, наговоривши на статтю про "дискредитацію" армії РФ. Вона визнала міць американського озброєння, яке становить загрозу для Росії.

Нагадаємо, реакцію Скабєєвої на розгром росіян у Харківській області бурхливо обговорювали у Мережі.

Раніше український нардеп Олексій Гончаренко розкрив, що бояться російські пропагандисти.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини