9 вересня 2022, 11:50

"Один із цих варіантів неминучий", – Яковенко пояснив, що саме призведе до усунення Путіна від влади

Ігор Яковенко вважає, що лише фізична смерть чи нищівна військова поразка Путіна можуть призвести до зміни влади у Росії, і один із цих варіантів неминучий.

"Один із цих варіантів неминучий", – Яковенко пояснив, що саме призведе до усунення Путіна від влади

Колишній депутат Держдуми РФ, російський опозиціонер і журналіст Ігор Яковенко прокоментував вимогу петербурзьких депутатів звинуватити Путіна у держзраді. Нагадаємо, група муніципальних депутатів із Санкт-Петербурга направила запит до Держдуми із закликом звинуватити чинного президента РФ у державній зраді. На думку Яковенка, це непогана справа, але очевидно, що безрезультатна. Такий невтішний, але реалістичний прогноз експерт дав в інтерв'ю Наталці Влащенко, яку можна переглянути на YouTube-каналі "Власть&Влащенко".

"Я думаю, всі розуміють, що фашистського диктатора усунути з посади може тільки або фізична смерть, або злиденна військова поразка. Один із цих варіантів буде реалізований у найближчому майбутньому. На жаль, навряд чи це станеться цього року, але, проте, один із цих двох варіантів неминучий", – сказав Ігор Яковенко.

Також він зазначив, що звернення петербурзьких депутатів до Держдуми – це теж негайна форма протесту, яка хоч і безрезультатна, але хоча б дає зрозуміти, що не всі у Росії погоджуються з фашизмом і курсом Путіна на знищення сусідньої та власної країн.

Нагадаємо, Ігор Яковенко прокоментував шалений наказ Путіна: "Не дуже весела шутка".

Також Ігор Яковенко оцінив можливість фізичного знищення Путіна силами НАТО.

Раніше Ігор Яковенко передрік Путіну безславний кінець: "Він повторити частку..."

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини