6 вересня 2022, 09:49

"Ситуація дуже погана", – Жданов розповів про соціальну напругу у РФ

Військовий експерт Олег Жданов зазначив, що у російському суспільстві спостерігається посилення невдоволення, але Путін нічого не може з цим зробити, оскільки потрапив у пастку власної пропаганди.

"Ситуація дуже погана", – Жданов розповів про соціальну напругу у РФ

Український військовослужбовець, полковник запасу ЗСУ Олег Жданов в інтерв'ю Вадиму Герасимовичу для YouTube-каналу Politeka Online заявив, що у Росії зараз дуже погана ситуація щодо соціальної напруги. За словами експерта, це відбувається через те, що Путін потрапив до власної капкан пропаганди.

"По-перше, вони вже не можуть пояснити, чому "спецоперація" триває шість місяців. По-друге, вони не в змозі приховувати втрати, тому що кількість убитих і поранених швидко зростає та інформація поширюється територією РФ. І, по-третє, якщо сьогодні Путін скаже, що друга армія у світі не змогла впоратися з українськими військами, це буде катастрофа", - пояснив Жданов.

Після цього він додав, що російська пропаганда сьогодні активно розгортає свої оглоблі у тому, що Росія воює з НАТО, а не з Україною.

Також під час бесіди військовий експерт нагадав про нещодавню зустріч українського прем'єр-міністра Дениса Шмигаля з німецькою делегацією, на якій порушилося питання про передачу Україні танків Leopard.

"Звичайно, з огляду на те, як Німеччина передає нам озброєння, я сильно не сподіваюся на появу "Леопардів" у наших бойових порядках, хоча, з точки зору психології, це був би найпотужніший удар (для РФ – ред.) - на рівні поразки десь на оперативному напрямі", - сказав Жданов.

Варто зазначити, що у російських телеграм-каналах два дні тому з'явилися повідомлення про те, що танки німецького виробництва Leopard вже використовуються в Україні на Херсонському напрямку. Йдеться про те, що їх нібито таємно поставила Іспанія, проте жодних фото- або відеопідтверджень цього немає.

Нагадаємо, Олег Жданов пояснив, чим ризикує Кадиров, залишаючи пост глави Чечні: "Не помститися – це ганьба для сім'ї".

Також Олег Жданов зазначив, що Росія готує ілюзію масованого наступу в Україні у трьох напрямках.

Раніше Олег Жданов озвучив варіанти закінчення активної фази війни: "Я б це формулювання не знімав із порядку денного".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини