23 серпня 2022, 12:16

"Ніколи не забувайте", – Піонтковський нагадав факт про Путіна, який не люблять згадувати росіяни

Піонтковський нагадав, за яких подій Путін і його найближче оточення прийшли до влади у Росії на тлі вибухів багатоповерхівок у РФ.

"Ніколи не забувайте", – Піонтковський нагадав факт про Путіна, який не люблять згадувати росіяни

Вбивство Дарії Дугіної, дочки російського фашиста й ідеолога "руського світу" Олександра Дугіна, могло бути операцією російських спецслужб, враховуючи колишній досвід нинішнього керівництва Росії. Про це заявив російський політолог, експерт Гудзонського інституту (США) Андрій Піонтковський.

На своїй сторінці у соціальній мережі Twitter він зазначив: аналіз історії терактів у сучасній Росії дає підстави припускати, що терористичну діяльність на території РФ здійснює сама російська влада. Піонтковський нагадав, що нинішній глава Кремля Путін і його найближчий соратник Микола Патрушев (ексдиректор ФСБ, секретар Ради безпеки РФ) прийшли до влади у Росії, організовуючи вибухи багатоповерхівок, прикриваючись чеченським слідом.

Однак аферу російської влади було викрито 22 вересня 1999 року, коли стався т. з. "інцидент у Рязані", де група терористів була застукана за закладкою гексогену у житловий будинок на вул. Новоселів, 14/16. Згодом російська влада заявила, що це був не теракт, а вчення, не гексоген, а цукор, а підозрювані – співробітники ФСБ.

Зазначені події та вибухи будинків у Москві згодом привели Путіна до влади, вважають ЗМІ.

Нагадаємо, Дугін, котрий закликає до знищення всіх українців, став свідком смерті власної доньки.

В Офісі президента заперечують причетність до інциденту: ризикувати людьми задля усунення маловідомої пропагандистки Київ не став би.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини