23 серпня 2022, 12:15

"Об'єдналися, щоб скинути Путіна", – Пономарьов розповів про повстанський рух у Росії

Ілля Пономарьов стверджує, що у РФ вже існує Національна республіканська армія, з представниками якої він регулярно переписується у соцмережах.

"Об'єдналися, щоб скинути Путіна", – Пономарьов розповів про повстанський рух у Росії

Російський опозиціонер, ексдепутат Держдуми РФ Ілля Пономарьов вважає, що вбивство Дарії Дугіної – це справа рук повстанської російської армії. Про те, що собою представляє ця організація, політик розповів в інтерв'ю Наталці Влащенко, яке можна подивитися на YouTube-каналі "Власть&Влащенко".

"Це молодь, непорота молодь, яка не дуже активно брала участь у будь-яких мітингах, протестах, бо не дуже вірила у ненасильницькі методи. Деякі з них були на мітингах, але це, скоріше, винятки, ніж правила. У них досить серйозна недовіра до лібералів", - описав російських партизанів Пономарьов.

"Вони налаштовані на насильницькі дії та на радикальні акції", - додав опозиціонер.

Також він зазначив, як за листуванням з представниками Національної республіканської армії видно те, що це добре освічені, грамотні люди.

"Думаю, що там більше лівих, ніж правих, але є і вкрай праві. Але їх усіх поєднує ідея соціальної справедливості та неприйняття того, що зараз відбувається у Росії, а також неприйняття війни. Вони об'єдналися для того, щоб зупинити війну в Україні та скинути Путіна", - заявив політик.

Примітно, що трохи більше 10 днів тому Ілля Пономарьов у розмові з Наталкою Влащенко, розповідаючи про російських партизанів, спрогнозував почастішання випадків нападу на чиновників. І, як кажуть, перший пішов. Але Кремль всіляко намагається відвести увагу від того факту, що у Росії з'явився повстанський рух, і перевести стрілку на Україну, зазначив політик.

Нагадаємо, Ілля Пономарьов пролив світло на домовленості Кремля із Заходом за спиною Путіна.

Раніше Ілля Пономарьов повідомив, що партизанський рух у Росії активізується дедалі більше: "Підпал військкоматів, рейкова війна".

Також Ілля Пономарьов розповів про перші паростки закулісної гри Кремля.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини