23 серпня 2022, 11:09

"Що ми наробили?" – Подоляк зазначив, що російське суспільство майже на межі розпачу

Михайло Подоляк перерахував фази, які проходить російське суспільство, стикаючись з об'єктивною реальністю.

"Що ми наробили?" – Подоляк зазначив, що російське суспільство майже на межі розпачу

Радник керівника ОПУ Михайло Подоляк не сумнівається, що сьогоднішній російський психоз буде широким полем досліджень для майбутніх психіатрів. Втім, уже зараз можна виділити шість унікальних стадій, які проходить російське суспільство, коли їхній ілюзорний світ стикається з нещадною реальністю. Про це політик написав у своєму Telegram-каналі.

Початкова стадія – це коли "пацієнт" впевнений у собі на сто відсотків і стверджує, що війна з Україною триватиме три-чотири дні, бо там і воювати, власне, нема з ким.

Друга стадія – заперечення. Росіяни говорять про те, що Київ неможливо було взяти за три дні, бо українська армія тренувалася на Донбасі вісім років.

Третя стадія – банальний торг, який виражається словами: "Ми ще навіть нічого не починали, може, віддасте нам усе?"

Четверта стадія - гнів, що ґрунтується на безсиллі. Під час цього періоду росіяни шукають "чарівну пігулку", якою стають заклики бити по центрах ухвалення рішень і вбивати всіх українців.

"І, нарешті, російська класика. П'яна депресія, апатія, розпач: "Що ми наробили? Навіщо? Куди тікати?" – описав передостанню стадію Подоляк. До речі, росіяни наблизилися до цього стану впритул після вибухів у Криму.

Але є ще фінальна стадія – обов'язкове ухвалення: "Цим документом висловлюю бажання співпрацювати зі слідством у повному обсязі".

Раніше Михайло Подоляк передрік долю Кримського мосту: "Це може бути добровільне знесення або..."

Також Михайло Подоляк порівняв переговори з РФ із "російською рулеткою": "Фінал буде "роковим" для всіх".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини