18 серпня 2022, 10:47

"Як раніше не буде", – Фейгін попередив росіян про погіршення ситуації з візами

Марк Фейгін заявив, що позбавлення росіян віз – це неминучий крок, про який він попереджав ще кілька місяців тому.

"Як раніше не буде", – Фейгін попередив росіян про погіршення ситуації з візами

Російський опозиціонер, правознавець і журналіст Марк Фейгін зазначив, що росіянам не варто сподіватися на авось у випадку з візами, оскільки все посилюватиметься. Немає сенсу говорити про те, що "ще нічого невідомо", оскільки вже сьогодні низка країн (Естонія, Латвія, Болгарія, Фінляндія, Данія та Норвегія) запровадили обмеження. "І кількість цих країн лише збільшуватиметься", – впевнено заявив експерт в інтерв'ю Наталці Влащенко, яке можна подивитися на YouTube-каналі "Влада&Влащенко".

"Я попереджав, що так і буде. Можна навіть ефіри переглянути, я говорив, що наступним кроком будуть візи. Це неминуче, це один із заходів, який обрушиться на громадян РФ, тому я радив: або їдьте, або залишайтеся у Росії та прийміть все, як є", – висловився Фейгін.

Також він додав, що сьогодні росіяни ще мають можливість виїхати з РФ, необов'язково до Європи, а, наприклад, до Таїланду чи Індонезії. "У мене багато знайомих, які туди відбули та зараз там катаються на дошці", – розповів правознавець.

Наташа Влащенко підкреслила, що росіяни мають пам'ятати: рано чи пізно війна перейде на територію Росії, тому їм потрібно вже зараз усвідомлювати всі можливі наслідки продовження життя на Батьківщині.

Нагадаємо, Марк Фейгін розповів, чим Кремль може відповісти на "бавовни" у Криму.

Також Марк Фейгін заявив, яка зброя вже потрапила до рук Москви: ""Хаймерсів" у Ірану та Північної Кореї немає".

Раніше Марк Фейгін пояснив, чому Путіну не вдасться затяжна війна.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини