11 липня 2022, 22:55

Марія Захарова після слів Валенси злякалася розпаду Росії та згадала Чикатило

Офіційний представник МЗС РФ образливо відповіла Леху Валенсі на заклик поділити РФ.

Марія Захарова після слів Валенси злякалася розпаду Росії та згадала Чикатило

Заява експрезидента Польщі Леха Валенси налякала офіційного представника МЗС РФ Марію Захарову. Колишній глава Польщі 10 липня підкреслив, що лише поділ Росії на кілька держав і скорочення її населення до 50 млн осіб зможе запобігти ще одній війні у майбутньому та забезпечити глобальну безпеку.

Марія Захарова відповіла польському політику із застосуванням істеричних та образливих, але ніяк не дипломатичних висловів.

У своєму Telegram-каналі помічниця Сергія Лаврова явно продемонструвала образу на Валенсу, назвавши його слова "міркуванням у стилі маніяка, українського націоналіста Чикатило, який мріяв жити, як у Польщі".

"Незрозуміло, чого образилася Марія Захарова. На слово "розчленувати", яке вжив у своїй заяві Лех Валенса? Але нічого іншого Росія і не заслуговує після того, як вторглася у чужу країну, вбивши десятки тисяч чоловіків, жінок, старих і дітей. Чому сама Захарова вважала Чикатило націоналістом? Мабуть, дипломат зробила це, виходячи з висновків таких же російських пропагандистів, як вона сама. Всі їхні висновки - фантазія, нескінченна, маячня, одноманітна і тому небезпечна", - коментують її висловлювання користувачі соцмереж.

Фразу "жити, як у Польщі" помічниця Сергія Лаврова явно використала, щоб образити самого Леха Валенсу у спробі знецінити його докази.

Нагадаємо, проблема МЗС РФ у тому, що там люблять звинувачувати дипломатів і політиків інших країн у "міцних" висловлюваннях, а самі не помічають, коли їхній шеф Сергій Лавров говорить про Гітлера та звинувачує євреїв в антисемітизмі.

Висновків Сергій Лавров не зробив, озвучивши 28 липня маревну ідею про те, що у ТЦ "Амстор" у Кременчуці, по якому ударила російська ракета, нібито не було людей і взагалі била по ньому не ракета і не російська.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!


Автор: Павел Приходько

Останні новини