У Росії починають репресії через "спецоперацію" Путіна
З початку повномасштабної агресії РФ Кремль увів в обіг новомову, де "війна – мир", а "свобода – рабство", заборонивши навіть думати про співчуття Україні.
З 24 лютого з вільного вживання росіян вилучили слово "війна", заборонили сумніватися у "шляхетних цілях" російських солдатів в Україні, рахувати кількість днів "спецоперації" та ставити під сумнів будь-яку інформацію про бойові дії.
Усі, хто ще насмілюється порушити нові правила життя у РФ, змушені або бігти за кордон, або чекати, коли в їхні двері постукають спецслужби. Одним із тих, до кого прийшли люди у погонах, виявився московський депутат Олексій Горінов. Тепер липень 2022 можна вважати точкою відліку нової Росії, де репресії - частина повсякденного життя.
Його історія розпочалася у квітні, коли політик не погодився з війною в Україні та відкрито висловив свою думку на нараді з колегами.
Тепер він перебуває у СІЗО та йому загрожує 7 років колонії за статтею про фейки про армію. Таке покарання Горінова вимагає звинувачення. Суд поки що не ухвалив остаточного рішення.
Глава Красносільського муніципального округу Москви Олена Котеночкіна, яка підтримала Горінова та запропонувала провести хвилину мовчання на згадку про загиблих в Україні дітей, встигла виїхати з РФ до того, як її вирішили "взяти в обіг".
Крім цього, у РФ оголосили у розшук журналіста Іллю Красильщика. Він звинувачується у поширенні недостовірної інформації про "СВО" за статтею 207.3 КК РФ.
Нагадаємо, поки цивілізований світ намагається прискорити перемир'я в Україні, Путін виступив із новою заявою, повною загроз. За версією хазяїна Кремля, Росія нібито ще всерйоз не включалася у війну, хоча за найскромнішими підрахунками, армія РФ вже втратила більше 36 650 військовослужбовців і втрати продовжують зростати.
Більше того, у Держдумі вже лунають погрози на адресу США - російські політики зазіхають на Аляску.