29 червня 2022, 15:15

В Амурській області РФ невідомі пустили під укіс вантажний потяг – 19 вагонів спущені з колій, Транссиб перекрито

Російські партизани пустили під схил ще один залізничний поїзд в Амурській області – 19 вагонів вантажного поїзда спущено з колій.

В Амурській області РФ невідомі пустили під укіс вантажний потяг – 19 вагонів спущені з колій, Транссиб перекрито

У Росії продовжує набирати обертів "рейкова війна", у рамках якої добровольці будь-якими доступними способами порушують залізничне сполучення всередині РФ, зриваючи постачання військової техніки та боєприпасів для війни з Україною. Тільки вчора з'явилася інформація про те, як підпільники розібрали рейки у Псковській і Володимирській областях, щоб зупинити просування військових вантажів до України.

Сьогодні, 29 червня, повідомляється про новий інцидент, цього разу на Далекому Сході РФ. Партизани пустили під схил ще один потяг, про що повідомляється на каналі "Зупини вагони".

Очевидцям вдалося зробити фотографію поїзда, що зійшов з рейок в Амурській області, на якій перевернуті вагони та розкидані по окрузі контейнери. У ході диверсії партизанам вдалося пустити під укіс від 14 до 19 вагонів вантажного поїзда, пошкодити опору контактної мережі та порушити габарит колій, заблокувавши рух.

Внаслідок інциденту на перегоні Сгібєєво – Велика Омутна пошкоджено шляхи та пересування поїздів заблоковано, Транссиб перекрита, зазначають джерела.

"Амурська область включається все активніше й активніше. Якщо справа так піде, військове постачання з Далекого Сходу незабаром накриється мідним тазом. У Приамур'ї 14 вагонів вантажного поїзда спущено з колій. Порушено габарит сусідньої колії, пошкоджено опору контактної мережі, рух поїздів тимчасово припинено", - зазначено у повідомленні.


Раніше Діалог.UA повідомляв, що у Мелітополі у момент руху підірвано бронепоїзд військ РФ.

Ми також писали, що Арестович розповів подробиці про цю диверсію: "Рейки таки підірвали. Діють зухвало".

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марк Ворошилов

Останні новини