23 червня 2022, 15:58

Російських школярів готуватимуть до війни, розповідаючи про визнання "ЛДНР" і вторгнення в Україну

Війна з російськими окупантами ще не завершена, але у РФ вже збираються годувати школярів брехливою історією.

Російських школярів готуватимуть до війни, розповідаючи про визнання "ЛДНР" і вторгнення в Україну

Росія вже переписала історію для мешканців своєї країни. Так, школярів навчатимуть тому, як нібито "боролися за незалежність" Донбасу та визнали "ДНР" і "ЛНР". Вступаючи до вишів, майбутні студенти країни-окупанта відповідатимуть на питання про війну в Україні, яка все ще продовжується.

Про це повідомляє The Moscow Times.

Російських школярів виховуватимуть у восьми напрямках: патріотичний, "цінності наукового пізнання", громадянський, естетичний, трудовий, духовно-моральний і фізичний. Все це складники Стратегії національної безпеки Росії, покликаної зробити з дітей покірних солдатів і "захисників Вітчизни".

Підліткам навряд чи розповідатимуть, як РФ вторглася на Донбас і 8 років підживлювала військову агресію терористичних "ЛНР" і "ДНР", готуючись до іншого рівня вторгнення - повномасштабного. Їм не повідають, як 24 лютого армія РФ, подібно до нацистів Гітлера, увірвалася у чужу країну, вбиваючи десятки тисяч мирних жителів і солдатів України.

Раніше, 10 червня, політолог Олексій Голобуцький, реагуючи на спроби РФ змінити історію, нагадав окупантам, що Москву заснував Великий князь Київський Юрій Долгорукий.

Нагадаємо, 25 травня Володимир Зеленський дав урок колишньому держсекретарю США Генрі Кісінджеру, який запропонував віддати частину України Росії та підписати договір "Мінськ 3". Він нагадав, що Кісінджер свого часу навіть не думав про те, щоб домовлятися з нацистами Гітлера.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Павел Приходько

Останні новини