26 травня 2022, 07:30

"Україна – закрите питання", – Кадиров вибрав нову країну для російської агресії

Глава Чечні шукає нові локації для тик-ток-військ і вимагає від держав НАТО "не грати під дудку США".

"Україна – закрите питання", – Кадиров вибрав нову країну для російської агресії

Глава Чечні Рамзан Кадиров, який разом із підконтрольною йому частиною Росгвардії отримав прізвисько тик-ток-воїнів за зйомку фейкових відео нібито з гарячих точок в Україні, назвав українське питання "пройденим етапом" і вибрав нову країну для російської агресії.

У своєму Telegram-каналі він заявив, що Польща може бути наступною країною, на чию територію вторгнуться війська Росії.

Кадиров нагадав про інцидент 9 травня на цвинтарі радянських воїнів у Варшаві, де облили фарбою російського посла Сергія Андрєєва, і зажадав від польської влади вибачень.

"Україна - закрите питання. Мені цікава Польща", - заявив Кадиров і пригрозив Варшаві "за 6 секунд" показати, на що здатні підконтрольні йому тік-ток-війська.

Крім того, глава Чечні зажадав від держав Північноатлантичного альянсу "не грати під дудку Америки" та забрати свою зброю з України.

Раніше Кадиров закликав росіян не чекати оголошення загальної мобілізації, а вирушати на фронт як добровольці. За його словами, громадяни РФ "мають об'єднатися навколо Путіна та забезпечити безпеку держави".

До цього глава Чечні похвалився захопленням населеного пункту у глибокому тилу так званої "ЛНР". Йдеться про село Світличне, яке 8 років перебуває під окупацією РФ.

Нагадаємо, Кадиров закликав Путіна розпочати новий етап "спецоперації" проти всієї України та не допустити постачання західної зброї Києву.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Артем Малиновский

Останні новини