23 травня 2022, 16:03

"Ніколи мені не було так соромно", – радник місії РФ при ООН Бондарєв іде у відставку, викривши владу

Дипломат Борис Бондарєв засудив розв'язану Кремлем війну в Україні та назвав Сергія Лаврова "прикладом деградації".

"Ніколи мені не було так соромно", – радник місії РФ при ООН Бондарєв іде у відставку, викривши владу

Бондарєв більше не хоче служити країні-агресору та за власним бажанням залишає посаду радника місії Росії при ООН у Женеві.

Дипломат із 20-річним стажем, 17 із яких пройшли на посаді радника РФ, висловив свою тверду позицію, протилежну кремлівським ідеям.

Бондарєв докладно розповів, чому йде. Його заява з'явилася у Telegram-каналі "Україна 365".

"Літера Z перекреслила всі надії на процвітаюче вільне суспільство!" – пише дипломат, наголошуючи, що йому ще "ніколи не було так соромно за країну", як у день воєнного вторгнення РФ в Україну.

Ініціатори цієї війни хочуть залишитися біля керма країни назавжди, "користуючись необмеженою владою та повною безкарністю".

За ці три місяці Росія втратила всіх союзників і лише деградуватиме, все глибше провалюючись в ізоляцію від цивілізованого світу.

Бондарєв жорстко критикував шефа російської дипломатії Сергія Лаврова: "Міністр Лавров є яскравим прикладом деградації системи". Якщо раніше його поважали та на нього прагнули бути скожими багато співробітників міністерства, то зараз він скотився до людини, яка постійно транслює заяви, що суперечать одна одній, і розсипається загрозами світу.

Наприкінці Бондарєв звернувся до своїх російських колег у всьому світі та закликав їх піти у відставку, як це зробив він, оскільки країна-агресора після 24 лютого більше не має жодного майбутнього у міжнародних відносинах.

Раніше повідомлялося, що у міністра закордонних справ Росії здають нерви. У Душанбе Сергій Лавров у відповідь на прохання про інтерв'ю запропонував кореспондентові "Сьогодні" поговорити з таджицькими павичами. Момент був знятий на відео.

Нагадаємо, дипломати РФ рвали на собі волосся після того, як Путін на емоціях зробив фатальну помилку.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Марина Журавлева

Останні новини