12 травня 2022, 14:30

У Путіна прокоментували рішення Фінляндії стати членом НАТО

Розширення НАТО на Схід робить континент нестабільним і створює нову загрозу для РФ.

У Путіна прокоментували рішення Фінляндії стати членом НАТО

У Кремлі негативно відреагували на заяви Фінляндії про те, що країна хоче якнайшвидше подати заявку на членство у НАТО. У Москві знову почали говорити про "червоні лінії" та недопущення просування Альянсу на Схід.

Сьогодні, 12 травня, у прес-службі президента Росії заявили, що Москва готова буде детально проаналізувати ситуацію із вступом Фінляндії до НАТО, інформує "Інтерфакс".

Дмитро Пєсков заявив, що новий член НАТО зробить нестабільною ситуацію на континенті. Як тільки в Альянсі дадуть добро для Фінляндії, то у Москві терміново проведуть аналіз ситуації, щоб обміркувати наступні кроки.

У прес-службі Кремля нагадали, що ще минулого року Путін дав вказівки щодо протидії НАТО, якщо Альянс і надалі розширюватиметься на Схід.

Сьогодні глава Фінляндії Саулі Нііністе та прем'єр-міністр країни Санна Марін зробили спільну заяву про вступ країни до НАТО. Політики заявили, що країна має якнайшвидше подати заявку на членство.

Президент Фінляндії зізнався, що Володимир Зеленський підтримав його ініціативу щодо вступу до Альянсу. За словами Нііністе, Фінляндія і надалі надаватиме всіляку підтримку Україні.

На цьому фоні заступник голови Ради безпеки РФ Дмитро Медведєв пригрозив розмістити у Калінінграді гіперзвукові ракети, якщо Фінляндія та Швеція подадуть заявку на членство у НАТО та їх туди приймуть.

Раніше уряд Фінляндії вирішив подати заявку на членство у НАТО через агресивну політику Путіна щодо сусідніх країн.

Нагадаємо, блогер Кох висміяв Путіна, який, сподіваючись на швидку "спецоперацію" проти України, отримав масштабну війну проти НАТО.

ВАЖЛИВЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!!

Автор: Дмитрий Мироненко

Останні новини