10 травня 2022, 14:39

"Путін відчуває собі погано", – Олексій Бурлаков розповів про можливих наступників президента РФ

Олексій Бурлаков підтвердив чутки про те, що Володимир Путін готує наступника, і розповів про це більш детально.

"Путін відчуває собі погано", – Олексій Бурлаков розповів про можливих наступників президента РФ

Володимир Путін почувається дуже погано та готує собі наступника, активно обговорюючи це із секретарем Ради безпеки Росії Миколою Патрушевим. Про це заявив український ведучий і журналіст Олексій Бурлаков в ефірі телеканалу "Україна 24".

Виявляється, Патрушев веде подвійну гру. З одного боку, він пропонує Путіну наступника, а з іншого – збирає людей, які за його спиною обговорюють, хто може бути наступним президентом РФ. "Сам Патрушев не може бути наступником, – зазначив Бурлаков. – Має бути хтось молодший, щоб правління протрималося довше. Патрушев пропонує свого сина Дмитра Патрушева, який є міністром сільського господарства. Нещодавно він виявляв таку собі опозицію до Путіна. Намагався піти з посади, говоривши, що проти війни, але його не відпустили".

Ще одна кандидатура – це Володимир Мединський – помічник президента РФ, глава делегації на переговорах з Україною, а також автор відомого висловлювання про те, що російський народ має одну зайву хромосому.

За словами журналіста, є ще кілька кандидатур, і це означає, що зміни відбудуться не дуже гладко, адже щоб зміни пройшли добре, це має бути проведено за російськими законами.

"Якщо йти за російськими законами, то при усуненні від влади Путіна далі має йти прем'єр-міністр Михайло Мішустін", – пояснив Олексій Бурлаков. Проте він, як і вся Дума та Рада міністрів, виступають проти воєнних операцій в Україні.

"Тому тут теж гладко не вдасться змінити", – резюмував український ведучий. Крім того, він наголосив, що Путін охоплений параноєю з приводу замаху на його життя. Саме тому авіаційну частину параду відмінили.

"Я так розумію, що людина вперше виповзла з бункера та боїться навіть свіжого повітря. Він боїться, що напад може бути з багатьох боків, тобто якщо він боїться навіть своєї авіації, то це вже клініка", – сказав Бурлаков.

Крім того, журналіст вважає, що чим більше буде поразок російської армії на війні з Україною, тим більш ймовірне обурення низів у РФ, яке призведе до стурбованості правлячої верхівки та замаху на Путіна.

Нагадаємо, Михайло Подоляк проаналізував промову Володимира Путіна на Параді Перемоги  та зробив висновок, що крах РФ вже за не горами.

Також ми повідомляли, що Вероніка Білоцерковська передбачила швидку смерть Володимира Путіна.

Раніше Андрій Піонтковський розповів, що робитиме президент РФ після воєнної поразки в Україні.

ВАЖЛИВО ПОВІДОМЛЕННЯ ВІД РЕДАКЦІЇ!

Автор: Дарья Александрова

Останні новини